Parlak Daha Parlak

rachel-bilson

 just jared

Parlaklık artık üst seviyelerde seyrediyor. Parlak taytlar, bluzlar, şotlar,ceketler,etekler ve şimdi ise harem pantolonların kısa versiyonları. Rachel Bilson, parlak boyfriend ceketi ve kısa harem pantolonu ile trend kurbanı olmuş gibi. Paçaları duble değil kıvırma dikkatinizi çekerim. Kristen Bell’in kıyafeti daha sempatik görünüyor ne dersiniz?

rachel-bilson2

28 Comments
 1. ayakkabıları neyin nesi öle felaket olmuş ama ben pantolonunu sevdim keşke o ceketi giymeseymiş :)

 2. hiç beğenmedim..parlaklığı bir tek lame ve dore olarak ayakkabıda kullanabilirim..:))

 3. düğünlerimizde giyinen kadınlar gibi olmuş.bu kadınlar ne kadar çirkin giyindiklerinin farkında olmadan düğün salonlarında gezinip dururlar.

 4. bence ayakkabı seçimi kötü olduğu için kombin ölmüş. yoksa aslında çok hoş ve rachel’ın üzerinde, teninde, ve beden yapısında hoş durmuş.

  böyle tarzları uzun boylu sarışın soğuk fransız kadınlarına yakıştırırım ama rachel da iyi taşımış. keşke daha esprili ve anlamlı bir ayakkabı seçseymiş..

 5. arkadaslar merhaba ya bende bu ceketlerden cok ıstıyorum ama bulamadım hangı markaların var acabaaa bana yardımcı olurmusunuz:)

 6. Göz yorucu , mümkünse bu tür giysiler hiç moda olmasın.
  Özellikle ceketi tahammül edilir gibi değil.

 7. Göz yorucu ve uyumsuz..Parlaklıkta belirli bir noktaya kadar güzeldir diye düşünüyorum..

 8. valla ben ayakkabısını da kıyafetini de beğendim, öyle çok çok süper olmasa da kötü görünmüyor yani : ))

 9. herşeyde kullanınca iğrenç oluyormuş bende abartıyorum bazen sim pul diyorlar ki ne kokoşsun anlıyorum şimdi yani eevt çok falzası iğrenç :)) ayyy dimi kızalr yaa sadelikte bazen iyi oluyor.

 10. Çok rahat görünüyo. Tatlı olmuş. Tarzı her daim kokoşluk olanların beğeneceği bir kıyafet diil ;)

 11. bence ceket olmadan hiçte fena durmuyor zaten rachel o kadar tatlı ki ne giyse yakışıyor:)) ama ceketle cidden pavyoncu havası vermiş kristenin burnuda bir garip duruyor gibi.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak