Parmak Arası Terlik Takıntısı

miranda-kerr

fotoğraflar: just jared

 34509PCN_Locklear

Plajda kullanılan parmak arası terlikler günlük yaşamda da  tercih ediliyor. Rahatlığını keşfedenler arasında Angelina Jolie, Jessica Alba, Miranda Kerr yer alıyor. Bende bu kategoriye giriyorum ve parmak arası terliklerimle çok mutluyum:)

Parmak arası terlik delikanlıyı bozar demeyin. Artık günümüzde de beylerimiz bu tarz terlikleri kullanır oldu.

angelina-jolieSPL101279_001parmakarasi5

16 Comments
 1. Ben de bu kategori içerisindeyim :) nadir olsa da..

  Bu yaz Twigy’den süngerimsi bir malzemeden topuklu parmak arası terlik aldım,29.90 tl. Onları kullandım günlük yaşantıda birkaç kez.Onun dışında kullandığım olmadı..

 2. Maxi veya mini olsun tüm günlük elbise modellerine yakıştırıyorum bu terlikleri.

 3. topuklu ayakkabıyla yürüyemiyorum diyenlere hep gülerdim ama başıma geldi bende bu terliklerle yürüyemiyorum olmadık yerlerde ayağımdan fırlıyo rahatlığı batsın rezil rüsva etti beni

 4. Bu terliklerle bi’ deney yapmışlar. New York’ta 1 hafta boyunca bunlarla gezmiş, sonra da lab.da incelemişler. Ölümcül bakteriler ve virüsler çıkmış. Giyerken özellikle ayağınızda açık yara olmamasına dikkat edin. :)

 5. bende bayılıyrum parmak arası terliklere yaz boyunca ayagımdan cıkmadı terlikler inanlmaz rahat alışınca diğerlerini giymek zor geliyo

 6. çok rahat ama nemlendirici sürdükten sonra ayağın terlik içinde kayma gibi bir riski var:P hijyenik de değil. ama çok seviyorum!

 7. hamıleliğimde ayaklarım şişti ve tum yaz parmak arası kullandım bence eşsiz biir rahatlk sevgiler…

 8. parmak arası terliği şık bulmasam da arada ben de kullanıyorum. ama bir süre sonra can yakmaya başlıyorlar. en azından ben inanılmaz rahat olanlara rastlayamadım:(

 9. benim hoşuma gitmiyor ama giyenlerden bazılarına yakıştırıyorum. Miranda Kerr’e ne giyse yakışıyor zaten, maşallah diyoruz. :)

 10. bende bende :) yelizcim tabikide yazın hem şık hem spor süper oluyor ama o ilk resimdeki çantayada bittim kızz :))

 11. Bende bu kategorideyim:))))Bazı terlikler parmak arasına yara yapıyor bazıları inanılmaz rahat ettiriyor.Çok rahatlar..

  Bu arada beylere parmak arası terlik yakıştıramıyorum yaaa:((

 12. bende bayılıyorumm aysuna sonuna kadar katılıyormmm bende yazı parmak arasıyla geçırdımm..ama oyle strec elbısenın altına yakıştıramadm ben daha salaş kıyafetlerle daha şık duruyorr

 13. bence gayette sewimli kokoş kokoş nereye kadar. biraz rahat olmak lazım keyif için:)

 14. evettt katılıyorum.. rahatlık simgesi :) o kadar alıştım ki butun kış kapalı pabuclar icinde ne yapacağım bilemiorum..

 15. ama burdaki foolarda set arası yada havaalanı görüntüleri
  dikkat etmek lazım !

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak