Payetli Ceketler

payetlice-ceketler

payetli-ceketler2

Payetli kıyafetler 2006 yılından beri kullanılıyor. Elbise, bluz, yelek, şapka, atlet derken şimdilerde de payetli ceketler çok popüler oldu. Model olarak kısa ve uzun olmak üzere, lacivert, siyah ve grinin tonlarında tasarlanan modeller fazlasıyla tercih ediliyor. Genelde skinny jean ve taytlarla kombinlenen ceketlerin içlerine salaş atlet ve tshirt’ler kullanılıyor.

19 Comments
 1. trend olur olmaz aramalara başladım, 3 aydır arıyorum! sonunda payetli ceket değil payetli yelek buldum, modası geçince bile kullanabileceğim bir şey. hem de 4 euro:) ispanya mng’dan buldum!

 2. rachel bilson’ınkine hastayım, d&g, ebru gündeş de 5-6 ay önce giymişti ve çok yakıştırmıştı.

 3. bende 1 yıldır arıorum bu ceketlerden. en güzel olanı mischa bartonun giydiği idi :))

 4. allahım bayılıyorum bunlara yaa kızlara ilgilenlere duyrulur zarada yelekleride var yeni sezon süper :))

 5. Seda’cım 10 Ekimde İspanya’ya gidiyorum madride, orda nerde bulurum adresini lütfen verir misin? Teşekkürler

 6. Çok güzeller,skinny jeanle süper olacağını düşünüyorum.
  BEREN,teşekkür ederiz canım :) E,gidelim giyelim o zaman :)

 7. ben mngden bolero tarzında aldım çok tatlı duruyoo beyaz atlet tarzı badılerın ustune altınada kot ahhh ahh bı doğurıyım hayırlısıyla neler neler gıyıcemmm:)))

 8. ışılcım bizde ssayalım bitanem 32 den geriye bitanem mesela bugün 31 canımcım büyük güne az kaldı o zamn bitanem bu arada burcu başak olcak sanırsam :))ekim olsaydı teyzoşu teraziş aynı burçtan olurduk ama başakta iyi bitanem :)

 9. evet berencmm 31 gun kaldı ve yrn 3o çok heyecanlıı..burcu başak olucak annemde başak eşimde balık hepsı sulugoz bunlarınn allahtam ben akrep olarak onları susturucamm:)))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak