PCnet En İyi 33 Blog Sıralaması

PCnet Dergisi’nin Şubat sayısında seçtiği en iyi 33 blog sıralamasına girmişim. Listede ilk 10 sıra puanlama, ilk 10’dan sonrası alfabetik sıralamayla yer almış. Ben ilk 10’dan sonraki sıralamadayım. Yani 11 veya 33 veya 1, benim için sıralama pek önemli değil. Benim için önemli olan blogumun sevilerek takip edilmesi ve  güzel şeyler yaptığımın düşünülmesi. Zaten önemli olanda bu herhalde. Sıralamada bulunan blogger arkadaşlara başarılar diler, bu seçimi yapan PCnet ve internet editörü Kıvanç Tanrukulu’na teşekkür ederim.
İşte Liste:

 height=

32 Comments
 1. Tuncay, artık uzaklardasın ama her zaman yorumlarınla beni hatırlıyorsun çok sağol, bu arada sende dekorasyon veya takılarla ilgili bir blog açsan diyorum, yeteneklerin gizli kalmasın artık:)

  Nefes, seni okuyucum olarak tanımaktan keyif aldığımı söylemek isterim, her zaman buralarda olman dileğiyle, çok teşekkür ederim.

  Saadetcim, canım arkadaşım, senin blogunda çok keyifli iyiki sanada blog açmışız, bence sende artık yaptığın ebruları, takıları sergilmeye başlamalısın, dileklerin için teşekkürler.

  Nasyacım, İzmir’lerden bana ulaşan ve gün gün keyifli sohpetler gerçekleştirdiğimiz gelin adayımızdır kendisi, teşekkür ederim.

  Bengicim, senin bloglarını o kadar keyifli ve güzel buluyorum ki bence sen harikalar yaratıyorsun! teşekkür ederim.

 2. Tebrik ediyorum Yelizim!
  “Elemtere fiş kem gözlere şiş” demekten alamiyorum kendimi:)))

 3. Yelizcim tebrik ederim, bir sonraki araştırmada ilk 10 içinde yer alacağından hiç şüphem yok. Sana kocaman bir maşallah diyorum.

 4. Yelizcim tebrik ediyorum seni. Daha üst sıralarda olacağına eminim.
  sevgilerimle…

 5. Yeliz tebrik ederim, umuyorum blogun daha da popüler olacaktır. Başarılarının devamını diliyorum.

 6. Günaydın,
  Herkese çok teşekkür ediyorum espirili yaklaşımlarınız ve güzel dilekleriniz için:)
  Sevgilerimle

 7. Yeliz’cim emeklerin karşılık bulması ne kadar sevindirici..Seni kutluyorum yüreğim taa içinden büyük bir samimiyetle..

 8. Çok tebrik ederim Yelizciğim ne güzel bir haber bu.Takip edip beğendim birkaç blog var onlar girememiş mesela. Darısı onlarında başına.

 9. Yelizcim, kocamannn tebrikler. Bu liste başka listelere benzemez :) Yer almabilmek, başarının göstergesidir. Çok tebrik ederim.

 10. Yelizcim her geçen gün biraz daha yol alıyorsun.Ben senin çok kısa zamanda daha çok şeyler başaracağına gönülden inanıyor ve seni tüm içtenliğimle kutluyorum.tebrikler

 11. Kıymet, Selda, Filiz, çok teşekkür ederim.
  Aslıcım, bende sevgili eşin Murat’ı tebrik ederim:)

  Sevgiler

 12. yelizcimmm tebrik ederim. harikasın. bu kadar emek verdikten sonra bu sürpriz bir sonuç değil:))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak