Peacocks Ev Botum

evbotum.jpg

Yılbaşından önce indirimden faydalanmak istedim ve alışveriş turuna çıktım. Cevahir Alışveriş Merkezinde birçok farklı markayı bir arada bulabildiğim için vakit buldukça oradaki mağazaları gezmekten keyif alıyorum. Özellikle Shaya grubunun markaları ilgimi çekiyor.

Çizme bakarken gözüm daha sevimli ve cici modellere takıldı ve Peacocks‘dan bu cici ev botunu aldım, mavi ve pembesini üretmişler, pembesinde büyük numaralar kalmıştı bende tercihimi maviden yana kullandım. Fiyatı  24.00 YTL, ayaklarınızı sıcak tutacak birşey arıyorsanız Peacocks,’a uğramanızı önereceğim ama iki gün önce anneme almak için Cevahir Alışveriş Merkezindeki mağazasına baktığımda bu modelden hiç kalmadığını farkettim alışveriş canavarları silip süpürmüşler:) Belki siz farklı bir mağazasında bulursunuz.

Peacocks’da birçok ürün %5o indirimde. Hatta bazı ürünlerde %70 civarında indirim olmuş. Cici ev terlikleri, ayakkabıları ve iç çamaşarları da var:)

11 Comments
  1. Çilem’cim benim ayaklarım zor ısınır bunları keyifli bir şekilde kullanıyorum! çok sıcak tutuyor bileğide sardığı için terliklerimin papucunu dama attı valla, sende bulursan al mutlaka :)

  2. bunlar çok cici yeliz.. dün bende gittim peacocksa ama alışveriş canavarları hiç birşey bırakmamış;;))

  3. Zümrüt, teşekkür ederim, bulursan farklı bir mağazasından bir tane al kendine mutlaka sıcacık tutuyor, ne zaman alışveriş yapıyor bu millet hayret ediyorum:) sevgiler

  4. Mark&Spencer ve La senza da da satılıo bu tarz ev botlarından. benım de ayaklarım cok usuo sıcacık tutuyo gerçekten de :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak