Pekin Olimpiyatları’nın En Güzeli

leryn_franco_olimpiyatlar.jpg

26 yaşındaki Paraguay’lı Leryn Franco Pekin Olimpiyatları’nın en seksi ve en güzel sporcusu olarak anılıyor. Bu da ilginç tabi ülkeniz adına cirit atma için yarışıyorsunuz ama spor yerine vücudunuzla anılıyorsunuz. Pekin Olimpiyatlarında dereceye giremeyen Leryn Franco 23 yaşında ülkesinde güzellik yarışmasında 1’inci olduktan sonra 2006 yılında Dünya Bikini 2’inci güzeli seçilmiş. Durum böyle olduktan sonra bu şekilde gündeme gelmek normal tabi.

leryn_franco_olimpiyatlar3.jpgleryn_franco_olimpiyatlar5.jpgleryn_franco_olimpiyatlar6.jpgleryn_franco_olimpiyatlar41.jpg

Gelelim Pekin Olimpiyatları’nda kazandığımız altın madalyaya. Pekin’de ülkemiz adına altın madalya kazanan Ramazan Şahin üç yıl önce Rusya’nın Dağıstan bölgesinden gelmiş ve Türk vatandaşı olmuş. Rusya’da spor akademisi mezunu olan Ramazan Şahin Türkçe konuşamıyor. Ata sporumuz olan güreşte bile başarı olamıyoruz. Aslında Ramazan Şahin’in kazandığı madalyadan çıkarılacak çok ders var.

2 Comments
  1. maalesef çıkarılcak ders çok çıkaran yok :(ayrıca kıskançlık yapıp ımmh fazla kaslı diyen iç sesime inat bence çok hoş bir vücudu varmış Leryn nin :)

  2. evet bencede televizyonda çok farklı görünüo ama yakından daha başka bence güzel kız:=)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak