Penelope Cruz Mango 2009 Yaz Reklamlarında

penelope-cruz-mango1

Haber başlığı  Mango’nun yeni yüzü olsaydı keşke. Markaların her sene farklı model kullanmalarının, izleyenler karşısında daha iyi bir etki bırakacağını düşünüyorum. Kıyafetler ne kadar farklı olursa olsun aynı yüzü görmek sıkıcı gelebiliyor. Sizi bilmem ama ben seneye Mango reklamlarında Laetitia Casta’yı görmek isterim.

Mango 2009 yaz koleksiyonu reklamlarında göze çarpan parçalar yelekler, otantik elbiseler, fırfırlı bluzlar, ekose gömlekler…

penelope-cruz-mango6penelope-cruz-mango2penelope-cruz-mango4

penelope-cruz-mango7penelope-cruz-mango5penelope-cruz-mango3

11 Comments
  1. Değişiklik konusunda sana tamamen katılıyorum. Yüzler değişmeyince kıyafetler değişse de herşey aynı hissi veriyor insana. Penelope Cruz’dan da ayrıca sıkıldım. Yüzü yoruyor artık beni. Eskidi çok eskidi bence.

  2. bence de yeni yüzler istiyoruz artık.. mango ne zamn indireme girer wala sabırsızlıktan ölecem

  3. ben bu sene mangoya bayıldımmmm…elbiseler harika..şimdilik turdayım:))6.resimdeki elbisede pek şıkmış yelizcim ya bizede yakışır hani hihihi:))

  4. bende mangonun bazı ürünlerine bayıldım ama biraz indirime girse bari kısa kollu t-shırtler 70-80 tl civarıydı genel olarak fiyatlara bakmadım ama bir sezon giyilecek t-shırt e de bu kadar para vermem doğrusu…

  5. Bence Mango eskisi kadar şık kreasyonlar sunamıyor. Artık önünden bile geçmiyorum. Çok sıradan bence

  6. Bu kadını hiç beğenmiyorum, erkek arkadaşım çok beğeniyor belkide ondan!

  7. ŞU MAYMUN SURATLI KEPCE KULAKLI KADINDAN GERCEKTEN BENDE COK SIKILDIM…
    KESNLIKLE LAETITIA CASTA OLMALI

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak