Penti Jean Taytlar

penti-jean-tayt

Taytlar bir süre daha gündemden düşmeyecek gibi görünüyor. İlk olarak siyah parlak taytlar moda oldu. Bu aralar ise taytların dokuları değişiyor. Geçen hafta Bershka’da kanvas tayt pantolonlar görmüştüm. Şimdi de Penti’nin yeni ürünü “Jean Tayt”  tayt modasına farklı bir boyut getiriyor. Penti jean taytın fiyatı 18.90 tl.

19 Comments
 1. ayy çok güzelmiş pentiye ugrayıp hemen bir tane almam lazım çok mersi yelizcim bize böyle güzel haberler verdiğin için….

 2. Hmmm kombinlerde nasıl durduğuna bağlı tabi.. tayt çok kullandım bu yıl.. Tayttan çok çorap ve parlak gibiydiler ama olsun :) Denemekte fayda var.. bir bakayım :)

 3. yaa bnmde hoşumaaa gitmediiii renginden dolayııı heraldeee sade jean dahaa iii olurrrr …

 4. _______
  Hoşş görünüyorr ama herkestee böLe güzel durcakmıı yaw :)

  Fiyatıda çok uygunn deneyipp görmek Lazımmm..

  Saoll YELİZZZ ;)
  ________

 5. aaa çok değişiklerrr..bakmak lazım.yakından nasıl duruyor acep merak ettim.eline sağlık canım:)

 6. penti gerçekten bu işi biliyor..en azından taytı kullanan biri olarak bu fikir hoşuma gitti..umarım güzel durur üstte de..denemek de fayda var..
  yelizcim teşekkürler böyle güzel şeyler sunduğun için..

 7. yıldızlıyı bnde hç mi hiç sewmedm ama dğeri gselmiş.. e bi denemek lazm:))

 8. ben ilk gördüğümde hiç beğenmemiştim. bi arkadaşımda görünce tamamen fikrim değişti. ama şimdi hiçbiryerde bulamıyorum. Yelizcim İstanbulda varsa yada başka bir şehirde gönderebilecek arkdaşlardan yardım istiyorum. kafayı taktım ve bulamıyorum…

 9. yelizciğim pentiye mail atmıştım geri dönüş yaptılar. Ocak ayı içerisinde tekrar stoklarında olacakmış. O zaman banada bi tane hediye göndereceklerini söylediler.çok iligili bi firma.

 10. bu taytlar çok rahat ve güzel oluyo . benm babam bunlardan yapıyo getiriyo çok rahat her gün bunları giyiiyorm size de öneririm:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak