Penti’den “Bride Set” Gelin İç Çamaşırı Koleksiyonu

Evlilik sezonu yaklaşıyor hazırlık yapan arkadaşlara önerilerim devam ediyor. Gelin adayları için gelinliğin seçimi kadar aksesuar seçimi de önemli bir rol oynuyor. Son yıllarda atılım içerisinde olan Penti “Bride Set” adını verdiği iç çamaşır ve çoraplardan oluşna bir koleksiyon çıkarmış. Koleksiyon sütyen-string-jartiyer, dantelli jartiyerli çoraptan oluşuyor.

6 Comments
  1. gerçekten hoş bir calısma olmus bence begendım ama benım bunu gıymem ıcın daha uzun bır yol var sanırım ama ewlwnıcek olan arkasların hepsıne mutluluklar dilerim=))

  2. çok ciciler…..2 çift almak lazım ama herşeyden…o kadar hopla zıpla,yorul..olmazz…bir duş alıp, yeni cici giymek isterim ben:))müzcüm inşallah o uzun yol kısalır çabucak olur:))

  3. güzel bi haberdi yeliz bu:)jartiyerli iççamaşır tercih ederim bende.gelinlik içine giyme dışında ben la senzadanda almıştım bir takım.onu paylaşmadım o kadar özelede girmek olmaz yane:)))))

  4. bunlar da gayet hoş ama la senza’yı tercih ederim. kokosh’cum ben de o dediklerinde babydoll’la birlikte aldım geçtiğimiz hafta ama dediğin gibi; o kadar özele girmeyelim. en azından şimdilik yanee:))))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak