Platform Ayakkabılar

ayakkabi.jpg

Sezonun moda trendleri arasında burnu açık platform ve folgu topuk ayakkabılar var. Sofistike bir şıklık elde etmek isteyen  stil sahibi bayanlar  mor, sarı, yeşil, kahve, gri gibi renk alternatifleri de bulunan bu modellerden edinebilir. Krokodil, puanlı ve leopar desenli olanlar da çok moda. İnce topuklu ayakkabılardan çok daha rahat olan bu modeller  aynı zamanda çok şık ve tarz duruyor. Boyner mağazalarında Guess, İnci, Us Polo gibi bir çok markanın bu tarz modelleri satılıyor. Ayrıca Hotiç mağazlarında ve Beşiktaş Sinan Pasajında bulunan ayakkabı mağazalarında  bu modellerden mevcut. Yaz indirimleri de devam etmekte,  keyifli alışverişler dilerim.

11 Comments
  1. ayakkablarınız çok güzel ben ziden platform topuklu 15 cm e yakın topuklua yakkabı istiyorum günlük giyebileceğm tarzda ayrıca ödeme nasıl yapılacak onuda yazarsanz çok memnun olurm

  2. ya aaaaaaa ayakkabılar dahi bişey süper ben de büyüyünce bu ayakkabılardan giyeceğimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  3. yahh aslinda yukardakiler pek uyduruk ama görsellere platform topuklu ayakkabi yazarsanizz asil sahaneler orda cikiyorr..
    bide mütis bir ayakkabi ben cok seviyorum en hosuma giden siyah ve kirmizi=)=)

  4. asili görsellerde platform topuklu ayakkabi yazinca cikio bie asos bootie nin bazisi güzel rica etsem bana 2,3 model daha bulurmusunuz??(cevap beklerim)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak