Prada Cruise 2010 Koleksiyonu

prada-cruise2010-1

prada-cruise2010-2

prada-cruise2010-3

Prada Cruise 2010 koleksiyonu, Gucci Cruise koleksiyonu gibi spor parçalardan oluşuyor. Koleksiyonun en dikkat çekici parçaları ise mayo şeklindeki kıyafetler ve fiyonklar. Anlaşılan o ki bu mayolar artık günlük kıyafetlerin bir parçası olacak. Lady Gaga’yı bir süre daha mayolarla göreceğiz.

prada-cruise2010-4prada-cruise2010-5prada-cruise2010-6prada-cruise2010-7

14 Comments
 1. siyah mini elbise ve onun hemen yanındaki desenli bluz çok hoş ama şu 40lardan kalma mayo altları gb duran komik kesimli altları hiç sevmedim

 2. Tasarimlar gercekten cok guzel. Prada’yi gercekten severek tercih ediyorum. Secimlerde her nekadar zorlanilsada cok cekici modeller var. Fransa’daki satislarla Turkiye’dekiler arasinda fark oldugunu dusunuyorum fiyat konusunda.

 3. benim dikkatimi özellikle fularlar (hem ayakkabı hem de giysilerdeki) ve devekuşu derisi çantalar çekti. retronun tavan yapmış olduğunu da görüyoruz, güzel bir akım seneye hepimiz hippiyiz:)

 4. Kızların TİPLeree bak yhaa :D beğenmedim ben bunları :)
  _______

 5. adı yeter ya ayakkabılarına hastayım..
  YELİZCİM:senin sayende tanıştığım NEFESLE bu gün bir markette karşılaştık.:)))bizim buralara yolu düşmüş iş çıkışı…hemen birbirimizi tanıdık..çok şeker çok güzel bir arkadaşım oldu sayende.dünya güzeli:)burdan önce sana sonra nefese çok teşekkür ediyorum..iyiki varsınız.ikinizide öptüm:)

 6. “3.kıyafet yani siyahlı olan gzlmiş”
  Deniz’e katılıyorum. Diğer kıyafetlerde güzel ama giymek cesaret ister.

 7. MAYBECİM : canım benim çok hoş bi tesadüftü bende karşılaştığımıza çok memnun oldum. kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş. benimde çok şeker bir arkadaşım oldu. tabiki bu hoşluk için YELİZCİM sanada çok teşekkür ediyorum. bende sizi öpüyorum.

  ve buraya yorum yazanlara MAYBE gerçekten yazdığı kadar içten ve samimi bir insan. dünya tesadüflerle dolu. ama bu çok nadiren rastlanır bi durum. maybeyi tanıdığım için şanslıyım.çok güzel bir arkadaşım oldu.

 8. 80li yılların modelleri gibi duruyor bence pek güzel değil..Sadece 2. resimdei ayakkabılar çok tatlıymış:):) papatyalı:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak