Prada Defilesinde İlginç Çizmeler

Prada 2009 2010 kış defilesinde sergilenen bu botları balıkçıların giymiş olduğu çizmelere benzettim. Belkide pantolon giymeyi sevmeyenler için yeni bir trend denemesinde bulunuyor olabilirler. Geçenlerde katıldığım Tween defilesinde Deniz Berdan’ın giydiği uzun dar çizmelerde çok daha kibar ve hoş versiyonu olsa gerek. Prada defilesindeki zımbalı ayakkabı modelleri de çok ilginç görünüyor. Zımbalı ayakkabılar farklı model alternatifleriyle 2009 yaz sezonunda gündemde olacak. 

20 Comments
 1. ben giyerim çok ilginç geldiler. ayakkabı olsunda ( BABET hariç ) isterse çamurdan olsun.

 2. uzun bacaklı arkadaşlar çizmeleir giyebilir güzel de durur bence ama ben giyemem :):) zımbalı siyah olanıda beğendim ama almak içinde aramam walla :)

 3. ben cok beğendim cizmeleri farklı bi cizme herkesin cesaret edip giyemeceği bi ürün

 4. eşim ayakkabıcı dolayısıyla defile ve fuarlara çok katılıyoruz…ama hiç böylesine rastlamadım doğrusu :)
  ama konsepte ve mekana göre neden olmasın diyenlerdenim..

 5. hakikaten enteresan…ee tabi her sezon yaratıcılıklarını ortaya koymalılar ki dikkat çeksin..bencede balıkçı modeli olmuş düşünsenize ist da günlük bunları kullandığımızı :))yada işte :D

 6. ay korkunçlar..balıkçı çizmeleri gibi bööww..sadece 6.fena değil.minicik bir etekle giyilir..

 7. evet uzun yeşillerden bendede var müzik öğretmeniyim dolayısıyla organizasyonlarımız oluyor mina bir sort ve uzun çizmeler şıklıkta 1 numara bütün gözler sizde!!!

 8. ben bır ayakkabı ımalatcısı olarak bu modellerı begendım dıyemem yapımı bıle bızım ulkemızde zor satısı olacagınada inanmıyorum önümüzdeki bir ay içerisinde daha cekici ve cazibeli modellerın çıkacagına eminim..

 9. KesnLkle bayıldm hepsine… süperler.. harikalar… cok ilginç.. herkes giyemez bunları valla… kesnlkle bayıldıııım züppeeeeer :D =))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak