Pronovias 2010 Gelinlik Modelleri -1

Bu yaz birçok arkadaşımız evlenecek. Geçen hafta Pronovias 2009 gelinlik modellerindeki yorumlarınızda kararsızlıklarınızı dile getirmiştiniz. Pronovias 2010 koleksiyonunu görünce sizlerle paylaşmak istedim. Size model seçmenizde katkısı olur diye düşündüm. Üstteki modelin benzerini Demet Kutluay giymişti.

22 Comments
 1. sondan 4.gelinlik zarifmiş,arkasındaki detayı da hoş,ben çok kabarık birşey düşünmüyorm hafif olacak,ama sonradan pişman olmamak için gelinlik seçimimi çok iyi yapmak istiyorum,her gelin adayı gibi :) yelizcim çok teşekkürler büzleri düşündüğün için :)

 2. bu arada belirtmeyi unutmuşum,resimdeki şaç modeli de çok hoş,ben bu tarz bir model düşünüyorm :)

 3. hiç kabarık düşünmüyordum ama bu 1.resimdekini gördüğümden beri gözüm dönmüş durumda…ne zor iş ya seçmek:))hepsini giyip denemeden anlamak zor:))

 4. pronovias bu işi biliyor. son gelinlik abiyeyi andırsa da hepsini çok beğendim.
  yakında eşime bir kez daha düğün istiyorum diye yalvaracağım galiba:)

 5. hepsi çok güzeller.
  gelinlik değilde nişanlık olarak bunlara benzer model diktirmeyi düşünüyorum ben

 6. Abartıdan uzak, hoş,asil ve çok güzel modeller.Tekrar düğün yapıp gelinlik giyesim geliyor valla..

 7. abartıya kaçmadan ne kadar şık olunabilineceğinin kanıtları bunlar.
  çok şıklar gerçekten

 8. pronovias marka gelinligii izmirden bir arkadasim internetten cok ucuza getirtmişti yurtdışından,sanirim o sekilde satışlari da yapılıyor…

  şu 1.fotodakine bay-yıl-dım…bittim resmen,tam benlik
  ama ben gelinligimi giyeli 5.5 sene oluyor…kendi gelinligimi de sewiyorum ama ….

 9. son gelinlik fena değil değişik bir müdel..çok sade ve hoş..ama kabarık olan güzel değil..bir de ben gelinlikde straplezden çok sıkıldım artık..herkes straplez giyiyyor..yakışan yakışmayan..yok kardeşim her gelin güzeldir diye..ben çok çirkin gelin ve gelinlik gördüm..insanlar biraz ufkunu genişletip değişik modeller giyinmeli bence..

 10. Arkadaşlar bende bu sene evleneceğim allah kısmet ederse evlilik fuarında pronoviasın standında çok güzel gelinlik modelleri gördüm ve beğendim ama biraz pahalı 4000 USD den bahsediyorlar istediğiniz modeli seçip ölçü veriyorsunuz 3 ay sonra elinizde oluyor bilginize benim terciğim küpürlü olup vücudu saran modeller

 11. Ben bu sene pronoviastan baktım en pahallısı 5000€ du ki onuda çok beğenmedim.benim beğendiklerim 1700 ve 2200 arasıydı.sonuç olarak vakkodan oldım.orayada bakmanızı tavsiye edrim pronoviasla fiyatlar nerdeyse aynı.hem kendi modelleri var(ki sanırım onlar pahallı ama fiyatlarını sormadım çünkü bana hitap etmiyodu) hemde ispanyadan fln getiriyolar.benimki kısmetse 15inde burda:) ha bide bu fiyatlara duak yada saç aksesuarı dahil değil.sadece gelinlik fiyatı bunlar.çok zor iş valla arkadaşlar hepimize kolay gelsin.bu arada ayakkabı için bildiğiniz yerler var mı?

 12. PRONOVİAS GELİNLİKLERİ İNTERNETTEN UCUZA ALAN ARKADAŞLAR VAR MI VARSA ADRESLERİ YOLLAYABİLİR Mİ

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak