Puanlı Desenler

puanlidesenler2.jpg
Fotoğraflar: style
puanlidesenler.jpg

2008 yazında çiçek desenleri, geometrik desenler derken  irili ufaklı puanlar desenleri de kıyafetlerimizi süsleyecek. Daha çok elbiselerde, eteklerde ve tuniklerde göz önünde olacak gibi görünüyor. İri puanlar benim gözüme daha farklı ve hoş geldi. Örneğin Givenchy’nin grili siyahlı elbisesi alışılmışın dışında bir görüntü sergiliyor. Etekler maksi boylarda, elbiseler ise bileklere kadar ve ara boylarda tasarlanmış. Ayrıca bu sezon puanların hem farklı renklerde hemde farklı boyutlarda tasarlanmış olması bu trendi farklı kılıyor.

10 Comments
  1. Nilay, puanlı bir klasiktir aslında bende severim. Teşekkür ederim bende size arada uğruyor nefis yemek tariflerinize bakıyorum.

  2. puantiye denince ya da görünce hep aklıma Pretty Woman filmindeki sahne gelir at yarışlarını izlemeye giden Richard Gere, ve Julia Roberts ve julia’nın üstünde puantiyeli baharlık bir kıyafet ve kocam bir şapka..

  3. Bir bayan olsaydım üstteki kırmızılı kıyafete sahip olmayı çok isterdim ama o etek boyunun biraz daha uzaması lazım Türkiye’de giyebilmek için. ^^

  4. Bir bayan olsaydım üstteki kırmızılı kıyafete sahip olmayı çok isterdim ama o etek boyunun biraz daha uzaması lazım Türkiye’de giyebilmek için. ^^

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak