Pudra Rengi Tavan Yaptı

pudra-rengi-ayakkabilar1pudra-rengi-ayakkabilar4

pudra-rengi-ayakkabilar3

pudra-rengi-ayakkabilar2

fotoğraflar: just jared, elle

Pudra rengi popülerliğini ayakkabılarla devam ettiriyor. Sarı, mavi, turuncu farketmeksizin bütün renklerle uyum sağlayan bir renk özelliğini taşıyor. Kırmızı halıda kullanılan modeller ise genelde platform ve burnu açık.

17 Comments
 1. bi renk içinde herşeyi mi barındırır zarif şık kullanışlı uyumlu çok hoş bi renk :) pudra rengini çok seviyorum ama bence birazda olsa bronz tenli olmak lazım kullanmak için…

 2. aslında bu renkler biraz da ekonomik krizin sonuçları, herşeyle uyumlu olabilen nötral renkler ve sadelik… lüksten ve şatafattan kaçınma, ayrıntılarda gizli şıklık… paris hilton tarzı aşırı gösterişin sonu geldi hazımlar, yaşasın doğallık, yaşasın tasarruf!

 3. pudra rengi bu senenin en moda rengi sanırım ve ben de bu modaya ufaktan uydum pudra rengi bi fular aldım çok güzel:)

 4. pudra pembesi gerçekten tavan yapmış durumda tüm mağazalarda bulabilirsiniz gayet yakışmış bence giyenlere bende narçiçeği rengindeki elbiseye bayıldım:)

 5. pudra rengi çok hoş katılıyorum arkadaşlar size…angelina’nın kıyafeti ve ayakkabılarına bittim.süper olmuşş!

 6. selam kızalrr,bu renk ayakkabılarda çok hoş durmuşş ama tabi ben elbilseride yine ayrıntılı inceliyorumm,yelizcimya bişey sorcam şu bandaj elbiler varya yine burdada kim k.ın üstüne varr çok hoş istanbulda nerde bulabilirm acabaaaa bilen vaaaamıııı ??

 7. bayıldım hepsi harika…çok asil renk.. bu renk ayakkabı nerede bulabilirim kızlaaaar ?????

 8. Eva Longorianın kıyafetine bayıldım.
  Geçtiğimiz yazdan bu yana bende pudra renginde hoş bir ayakkabı arıyorum.Fakat model hakkında daha karar verememiştim.
  Yelizcim sayende çok güzel fikir alabilidim.Tesekkür ederim.

 9. Ben Evanınki gibi parlak elbiselere bayılıyorum! Hatta siyah sırtı açık bir tane çok istiyorum ama tam istediğim tarzda bulamadım :(

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak