Punto Evo İle Gezinti

fiat-adem baba-2

fiat-adem baba

Bu hafta sizlere Punto Evo‘yu test ettiğim bir projeden bahsetmiştim. Yaklaşık iki yıldır motor kullandığımız için pek araba kullanma ihtiyacımız olmuyor. Fakat bu soğuk havalarda motora binmek biraz sıkıntılı oluyor, tam bu soğuk havalarda Punto Evo imdadımıza yetişti diyebilirim. Zaten kliması gayet iyi çalışıyor ve arabaya bindikten birkaç dakika sonra sıcaklık istediğiniz seviyeye geliyor. Test süresince Punto Evo ile İstanbul içinde birçok yere gittik. Bunlardan biri de Arnavutköy sahilinde ki Adem Baba oldu. Aranızda evde balık kokusundan rahatsız olan, dışarlarda balık yeme ihtiyacı duyanlar varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Punto Evo, çevreye duyarlı ve yeni teknolojilerle donatılmış bir araç. Trafikte durduğunuz anda motoru kapatılmasını sağlayan Start&Stop sistemi bulunuyor. Tekrar gaza bastığınızda ise motor tekrardan çalışmaya başlıyor ve bu işlem o kadar çabuk oluyor ki neredeyse hiç farketmiyorsunuz.  Bu özellik sayesinde, benzine sürekli zam gelen ve trafiğin yoğun yaşandığı bir şehirde, hem cebiniz  hem de çevre korunmuş oluyor.

5 Comments
  1. Yelizcim mutlu günlerde kullan…Start&Stop sistemi hakikaten çok hoşuma gitti..

  2. Haha bayıldım azıcık bir fotodan bile bir bayanın otomobil rahatlığını hissettim. Hayır abartmıyorum efendim vaktinde kaza geçirmiş ve fobisi olan bir insana göre bu arabayı gayet sempatik bulmaya başadım reklamı ve yeliz sayesinde.

    Kazasız belasız, ve bol fotolu sürüşler dilerim yelizcim.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak