Punto Evo ile Sürüş Keyfi

x3

Punto Evo ile sürüş keyfim devam ediyor. Bugün sizlere Punto Evo’nun iç dizaynından ve hayatınızı kolaylaştıran teknolojilerinden bahsedeceğim. Punto Evo’nun en dikkat çeken özelliği Blue&Me Tomtom. Bu özellik navigasyon cihazınızı ufak bir bilgisayara dönüştürüyor. Navigasyon özelliğinin yanısıra sürüş stilinizi kontrol ediyor ve ekonomik anlamda yakıt tüketiminizi azaltmanız için önerilerde bulunuyor. Blue&Me ile telefonunuzu ve ses sistemini de kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca Punto Evo’nun özel navigasyon cihazı yerleştirme bölmesiyle cihazı rahatça yerine takıp, seyahat edebiliyorsunuz.

Şık ön konsol dizaynı aynı zamanda işlevsel tasarlanmış. Punto Evo’nun cd ve mp3 çalarını direksiyon üzerinden de kontrol edebiliyorsunuz. Direksiyona bağlı silecek kolunun üzerinde bulunan Trip tuşu ile ön panelden birçok bilgiye ulaşmanız da mümkün. Kliması aracı çalıştırdıktan birkaç dakika sonra sıcaklığı istenilen seviyeye getiriyor.

3 Comments
  1. cnm benim araba çok güzelmiş ama anahtarlığın yakışmamış idareten de olsa güzel bir şey taksaydın :) Ama bol sürüşler diliyorum

  2. Yeliz’cim sayende Punto Evo ile test sürüşü yapmaya karar verdim. Hatta babama şu arabadan alalım deyip duruyorum!! İkna olacak gibi :))

  3. yelizcim arabayı aklıma koydurdun vallahi:)))fıat istemezdim pek ama sayende sıcak bakmaya başladım bir ara otomatik vitesinde fotosunu koyarsan sevinirim

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak