Püsküller

Marc-Jacobs6

natasa-vojnovic

Püskül detaylı aksesuar ve kıyafetler geçen kış sezonundan itibaren kullanılmaya devam ediyor. Püsküllerin beni çok cezbettiğini söyleyemem.  Gardrobumda sadece bir adet püsküllü çizmem var.  Bu sezon daha çok çantalarda ve ayakkabılarda vurgulanan püskül detayı, özellikle Marc Jacobs’u himayesi altına almış durumda.

14 Comments
  1. Farkında olmadan modayı takip ediyomuşum hehe hem püsküllü çanta hem püsküllü süet yeleğe sahibim olleeey bu habere çok sevindim :))

  2. Çizmede hoş görünüyor ama ayakkabıyı giyeceğimi sanmıyorum… Ama püskküllü askılı tshirtler bulursam hiç kaçırmayacağım… tabi en kısa zamanda çanta da edinmeliyim bir tane =)

  3. ben sevmiyorum hem ayrıca herkes cokça kullanılıyo sıkıldık artık ençok ta çantadan bari kullanıcaklar farklı üründe kullansın artık bikini gibi mesela

  4. Benimde püsküllü çizmem ve çantam var.kısa püsküllü olanlar hoş duruyor ama uzun olanlar çok basit duruyor özlellikle çizmelerde.

  5. püskül detayını her zmn sevmişimdir geçen sene pek trend olmuştu demek ki püsküllere devammm çok sevindimmm ayrıca emilio pucci mavi çantaya bayıldımmm…

  6. püskül cantada havalı duruyor ama ayakta hiç hoş degil bence hem benim hic tarzım degil bu püskül o kadar da tutulmadıgını düşünüyorum

  7. 7 sene önce püskül patlaması yaşanmıştı ve yine patlama yaşanıyor. Çantalarda kullanıldığında daha şık olduğunu düşünüyorum..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak