Püsküllü Botlar

Ugg’lerden sıkılan ünlüler 2008 2009 kış sezonunun modası püsküllü botları tercih etmeye başladılar. Sokakta beş kişiden birinin ayağında görmeniz mümkün. Moda olmuş yada olmamış önemli değil bence çok sempatik duruyor. Bershka’da gri ve kahve tonlarında süet kısa püsküllü botlardan görmüştüm.

25 Comments
 1. ben üçuncu resimdekı botun pembesınden ıstıorum acaba bulabılırmıyım ? :)

 2. yıllar sonra tekrar moda oldular. benimde vardı. uzun etekle giyerdim. ama tekrar almayı düşünmüyorum. Ankara da her 5 kişiden 1 inde var :)

 3. bende bile var bunlardan.. giymeye utanıyorum ama.. o pantolonumu çizmenin içine bi türlü koyamıyorum çünkü… nasıl soğuttularsa beni bu olaydan… ayakkabı öyle bekliyo ayakkabılıkta :pP

 4. pucca bende artık pantolonumu çizme içine sokamıyorum. çizmeyle tayt giymeyi düşünüyorum uzun hırkalarla.

 5. ya ben neden istanbulda kimsenin ayağında görmedim?
  uzun zamandır işten güçten hiç sokağa çıkmadım bununla ilgisi olabilir mi :P

  yelizcim sen ne kadar ‘her derde deva’ bir insansın :)
  püsküllü dedik, hemen sıra sıra dizmişsin maşşallah sana :)

  bershkada bende görmüştüm, ama oraya bi gelen de hemen tükeniyo anacım şimdi bul bulabilirsen.

 6. hoş duruyor bu sene ne kdr çok şey moda öyle çok çeşitlilik var bir çok alternetif mevcut her konuda moda kendimize yakışan ztn kendi modanı kendin yarat…ama bnde daha kimsenin ayağında görmedim bzm buralara uğramadı demek daha bu moda

 7. merhabalar,
  ben bu botları çok beğeniyorum.. tr’de bunların satışı var mı? varsa neresi? bana yardımcı olursanız sevinirim:))

 8. nefescim ankarada 3.ye benzer bot görürsen bana da haber verirmisin?? çünkü ben o kadar gezdim pek rastlayamadım…siyah istiyorum bende…:))

 9. Aksesuar satan bir mağzada ismini hatırlayamıyorum ama Capitolde.Yeliz ama pembesi yok fakat baya uygundu fiyatı.

 10. aslında fena değiller ama herkesde wr bunun için almayı düşünmüorm alacak olsamda 5. resimdekini alırdım siyah olanı hem daha spor duruo

 11. Beste ben Ankarada Çankayadayım. genelde tunalıdaki mağazaların bir çoğunda var. 2 sinin ismini yazayım sana. Veroni ve Oz .

 12. çok şirinler.tutku bencede 5.çok güzel.bershka ve zara da kalıp sorunu yaşan var mı kızlarr?

 13. püsküllü botlar levent’te “tek fiyat” diye geçen mağazada var, hem de fiyatları çok uygun.

  ayrıca şu kate moss’a hayranım gerçekten, tamam yaşlı falan ama gerçekten giyinmesini iyi beceriyor. o kot şortunu ve botlarını bu şekilde de yakıştırmış, üzerine kürkle giydiğinde de çok yakıştırmıştı bence.

 14. mmm,açıkçası giyeceğimi pek sanmıyorum..ne bileyim sanki kaba biraz..ama ilginçç..sadece dizlerimde kot eteğim ve gri örgü hırkamla giyebilirim grisini..

 15. slm ben moda kızı ben 3. sınıfa gidiyorum ama bilgisayar konusunda profösyönelim moda yı da çok yakından takipm ediyorum annem derki ”kızım üstünü giy gezmeye gidiyoruz.” der ben de giyerim odamdan çıkarım ”çok güzel olmuşsun.” deyip anlıma öpücük kondurur ben modaya daha da yakından baktığımı anlarımve erkekleri kıskandırırım bu benim hoşuma gider çünkü herkezi kendime hayran etmem de her zaman olacak bir iş değil ama oluyo benim adıma beni kaydedin adı lazım değil moda kızı yım bundan haberiniz olsun msnem= busra55eren@hotmail.com teşekkürler :):):):):):)Moda Kızı

 16. Moda kızı Ben seni hiç anlamadım.Anlayan arkadaşlar bana yardımcı olsun? :)

 17. bence moda kızının anlaşılır bi tarafı yok. ne demek istemişse kendisi açıklasın. ne yani giyinmeyi ondanmı öğrenecekmişiz. varsa önerisi buradan yazsın açık açık. :)) herkes okusun.

 18. moda kızını anlayan var mıı??hayatım bence sen bu yaşta modayla fazla ilgilenme:):)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak