Rahat Kıyafetler Sizce Ne Kadar Rahat Olmalı?

rahtlik.jpg

Günümüz modasının en önde akımlarından biri rahatlık ve bu uzunca bir süre sürecek gibi. Sıkça kullandığımız babetler, flip floplar, crocslar, elbiseler, bol kotlar, büyük hırkalar bu trendin esintilerinden diyebiliriz. 10 dakikada giyinip dışarı çıkmak tabiki çok güzel birşey heleki erkek arkadaşınız veya eşiniz için çok daha iyidir:)
Kirsten Dunst ve Mary Kate Olsen giydikleri bu gömlek karşımı elbiselerle objektiflere yakalanmışlar. Kıyafetlerinden sarkan püsküllerde elbiseden bozma gömlek gibi duruyor. Biraz fazla rahatlık gibi.

12 Comments
 1. Rahat giyinmeyi ve rahat hareket edebildiğim giyimleri tercih ederim.Fakat bu hanımlardaki gibi değil olmamış beğenmedim.

 2. rahatlık benimde trcihim ama bunlar yataktanyeni kalkmış gibi görünüyorlar.. biraz daha özen zararlı olmaz

 3. Olsen sanki erkek arkadasının evinden, asıl sevgilisi geldiği için alelacele kaçmış gibi. Rahatlık da, bu kadar değil…

 4. bunların kendileri biraz rahat bence kıyafetler değil:)) şahsen bu kıyafetlerle sokağa çıktığımda kendimi nasıl hissederim düşünemiyorum hele de Mary Kate inkiyle:))))

 5. rahat giyebildiğim, hareket edebildiğim bir kıyafet tercih ederim ama bunlar biraz fazla rahat!!!!!

 6. erenay, bencede fazla salaş olmuş.

  ilayda, yataktan kalkınca bile üstümüzde daha sevimli gecelik ve şort takımlarımız oluyor:)

  deniz, ee şimdi rahatlık ön planda :)

  Tuğba, bakkala giderken bi denesen şöyle bakalım neler olacak:)

  Neslihan, bu kısalıkta salaş elbiseler Türkiye’de de pek bi giyilir oldu.

  Begüm, rahatlık gibisi yok. Ben eşimin gömleğini giyip dolaşacayım bari.

  Gizemi, ayıp!

 7. bencede buradaki bayanlar bayaa bi rahatlar =)) ben bu kıyafatlerle sokaga cıkamam diye düşünüyorum yanii rahatlık ön planda ama bu kadar da değil bence bence bunlarla bakkala değil kapının önünden geçsen bile anında kaparlar yani..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak