Renkli Dekorasyonlar

Evinde romantik yaşam alanları oluşturmak isteyenler ekran başına. Canlı şeker tadında odalara sahip olmak istiyorsanız önerilerden bölüm bölüm uygulamaya başlasanız iyi olur. Örneğin çizgili keten kanatlar yatak odası, mutfak veya ufak odalar için çok uygun. Renkli masa örtüleri ve seramik tabaklar bahar tadında sofralar için birebir. Duvara monte edilen minik vintage tarzı dolaplar, vazo içindeki kır çiçekleri her oda için ideal.

16 Comments
  1. pozitif bir enerji veriyorlar..renklerin enerjisine ve pozitif düşünceye inanıyorum..days in colours da süper masa örtüleri var.sitesine bir bakın derim:))

  2. ben 3.resimdeki dekorasyonu beğendim çünkü karışık ortamlardan göz yoran detaylardan hoşlanmıyorum 3.çok sade ve içaçıcı:)

  3. benimde evim ilerde böyle olacak özelliklede mutfağım çünkü mutfak çok önemli evin en yaşanılası yeri olmalı.

  4. Bakar bakmaz içime pozitif bir enerji,canlılık getirdi:) Maybe katılıyorum,ben de renklerin enerji potansiyellerine inanıyorum :)

    Ikea’da bu tarz masa,sandalye,raf vs. ; paşabahçe’de vazolar,tablolar,cıvıl cıvıl yemek takımları,days in colour’da cıvıl cıvıl perde ve masa örtüleri bulabiliyorsunuz,meraklısına,ihtiyaçlısına duyrulur :):)

  5. ilerde kendı evımı böle döserım her halde:)) cok tatlılar yaa. tam benlık butun renkler super rengarenk falan:))bu evde pozıtıf olmamak elde dgeıl:)

  6. ingilizce ödev olarak hayalinizdeki evi resimlerle anlatın diyor bende yemek odası için bu resimleri kullandım teşekkürler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak