Rihanna / Glamour Magazine 2009 Yılı Kadınları Ödül Töreni

rihanna-glamour-women-of-the-year-awards-01rihanna-glamour-women-of-the-year-awards-02

Glamour Magazin 2009 Yılı Kadınları Ödül Töreni’ne katılan Rihanna’yı uzun bir süreden sonra bu tarz bir elbise ile görüyoruz. Rihanna’nın elbisesi Stephane Rolland imzalı. Birde saçlarının rengini değiştirseydi daha güzel olurdu.
fotoğraflar: justjared

36 Comments
 1. ayyy çok kötü olmuş ya nie böyle bi kötülük yaptı ki kendine sanki siyah saçları daha çok yakışıyordu

 2. BEN GÜNLÜK KIYAFET SEÇİMLERİNİ DAHA ÇOK BEĞENİYORUM.ÖZELLİKLE MAKYAJ KONUSUNDA TAKİP EDİLMESİ GEREKİLEN Bİ İSİM.AMA BU SEFER SAÇIDA ELBİSESİDE HİÇ OLMAMIŞ

 3. Tanrım yani bu kadın bile o teniyle saçlarını sarı yaptıysa ben niye kırk yıldır düşünüyorum?? Aynaya bakmıomu acaba çok fena :(

 4. ben biraz garibim herhalde. herşeyiyle çok beğendim. elbise muhteşem. gelinik niyetine bile giyilebilir bence. tabi cesur bir gelin olarak!

 5. elbisesinin eteği fena değil ama üst kısmı hiç olmamış. Saçları da en az 10 yıl yaşlandırmış :(

 6. saçlarının şekli 80 lerden kalma çok kötü ama o saç kesimi elbiseye uyum sağlasın diye ancak bu kdr düzeltilebilmiş heralde.ayrıca saç,makyaj,elbise baştan aşağı çok soluk gözüküyo.

 7. insan ne kadar ünlü olursa olsun ne kadar parası olursa olsun ruhunda eğer rüküşlük warsa yapıcak bişey yok..

 8. Rihanna diğer ünlü isimler gibi farklı olmak için bu tarz bir elbise giymiştir bence. Saçlarının rengi de o yüzden böyle bir renk. Eminim onlar da ne kadar şık olunacağını biliyordur ama önemli olan dikkat çekmek ve yapılmayanı yapmak, giyilmeyeni giymek! Ancak o zaman Rihanna ya da Madonna ya da Beyonce oluyorlar. Yapacak bir şey yok sahne dünyasında fark yaratmak da kolay değil bence kizlar:)

 9. elbisenin önü biraz daha açık olsaydı olurdu ama şu haliyle çok kapalı. saçları da çok kötü. koyu renk yapması lazım bence

 10. rihanna tam bir stil arayışında olsa gerek…ne yaparsa yakışmıyo ben o kadar güzel olsam bi aynaya bakarım.

 11. elbiseye laf yok ama o saçlar ne öyle aman Allah’ım. Cennet mahallesinden fırlamış gibi :)

 12. Şu esmer kadınların sarışın olma sevdasını bi türlü anlayamadım.. Yakışmıyor işte,zorla güzellik olmazz:))

 13. elbisenin yandan duruşu nasıl tatlı öyle. çok güzel taşımış, poposu hele müthiş şekilli ve güzel görünüyor ama saç rengi konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. olmamış rihanna diyoruz ve onu doğallığa davet ediyoruz:)

 14. vücut var yüz var ses var
  ne giyse yakışıyor ne yapsa yakışıyor
  özenti ünlüler gibi herkes ne yaparsa onu yapmıyor
  yine muhteşemmm

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak