Rihanna İnterview Dergisinde

rihanna-interview-08
rihanna-interview-04

Rihanna, İnterview dergisinin Aralık ayı sayısı için objektifler karşısına geçti. Çekimde Louis Vuitton, Jil Sander, Chanel, Valentino ve Miu Miu gibi markaların kıyafetleri kullanıldı.

9 Comments
  1. ahhh yavruceğezimm bu yaşta bu ne pozlar böyle. ben 24 yaşına geldim daha bir tane çöp çiçek almadım kız bol bulmuş maşallah nasıl çekim yapmış ne diyeyim ki allah rihanna şansıı versin ayolllll :)) hihi

  2. Ne makyajını,ne konsepti,ne de fotoğrafları beğenmedim.Zordan poz vermiş gibi.Rihanna günlük hayatında çok daha güzel ve fotojenik.

  3. Öluyorumm bu kadina ya ne yapsa ne giyse yakisiyorr olay kadin diyebilirimmresimlerde cekimlerde cok sahane

  4. ayol bunun bacakları bu kadar çöpmüydü çiçek dalı gibi incecik olmuş! :)

  5. bence hoş olmuş ama sanki bana biraz bazı foto lar birz abartılmış gibi geldi

  6. evet photoshop mucizesi bu galiba bacakları incecik görünmüş bilemiyorum ama rihanna pozlarında beğenmedim fotojenik gelmedi gözüme bilmiyorum yakışmamış resimlerde sanki zorla çekilmiş izlenimi vermiş

  7. YANİİ bukadar bariz photoshop uygulaması da olmaz..!!! rihannanın normal halini görmesek inanıcaz canlı performanslarında selülitlerine kadar gördük yanii..!

  8. zayıflamıs mı rihanna? eger öyleyse hiç yakışmamış:( çökmüş resmen! fotografları begenmedim malesef rihannayı çok begenmeme rağmen.
    gözleri lens mi bu kızın bilen var mı?

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak