Rihanna’nın Ayakları

rihanna-ayakkabi3

just jared

Rihanna’nın ayaklarının bu kadar güzel olduğunu yeni farkettim. Ayakkabısı güzel, saçına ise yorum yapmayacağım, bu halini hiç sevmiyorum eski haline dönmeli. Elbisesinin rengi ve modeli hoş. Bende bu tarz bilekten bağlamalı düz sandaletlerden istiyorum, dize kadar saranlardan değil. Tatil dönüşü indirimde bir yerlerde bulabilirsem alacağım.

rihanna-ayakkabi2

21 Comments
 1. yelizcim bayıldım deseni rengi modeli şekli şemali harika salkım salkım boncukların sarkışı harika…. bulursan banada haber verirsin demi :)

 2. bu arada evet ben ayakkabıya vurulduğumdan ayakları yazdığını bile okuyamadım. parmakları çok muazzam tam kadın ayağı işte :)

 3. Rihanna’nın sadece ayakları değil bir bütün olarak muhteşem olduğunu düşünüyorum. Gerçekten çok hoş bir kadın

 4. ayakkabılar çok şıkmış ve cidden ayaklar da güzelmiş yani. elbiseyi de sevdim ben. amaa saçlar ofsayt.

 5. riri’nin zaten her şeyi çok güzel. çok beğeniyorum, çoookkk! bir de giyim tarzı otursa. bir gün neo-punk bir gün minimalist başka bir gün maskülen…..

 6. bu elbise ve ayakkabıların aynısını istiyorum, gören duyan lütfen esirgemesin :D

 7. yelizcim senin istediğin sandalete yakın bir sandalet ben oz ayakkabı var ankarada orda denemiştim. steve madden ın ayakkabılarını satıyor. bir de yargıcıda vardı diye hatırlıyorum :)

 8. ______________
  wooowwwwwwwwwwww!!!!
  Elbiseeeee süpperr çok beğendim..
  SAçları hoş değil ama yakıştırıyorr kendinee yani.

  Ayakkabılarıda harikaa..
  SAç hariiçç herşeyy 10 numara :)
  ____________________

 9. yıllarca ayağımın ikinci parmağının birinciden uzun olmasına zengin olacaksın avuntusuyla takmadım, 30 oldum bi numara yokk, nerde böyle burnu açık giymekkkk

 10. ay resmen sinir oldum sanki hiç yere basmamış pamuk üstünde yürümüş gibi ayakları var ne güzel damarları çıkmamaış parmaklar muntazam topuk kıvrımı ve bilek inceliği tam tetematiyle : )

 11. Ayakkabıları da elbisesi de çok şık.Saçlarını hiç beğenmiyorum.

  YELİZ,
  Mango,Mudo,Topshop’ta çok var o tarz sandaletler.Umarım aradığın gibi birşeyler bulabilirsin.Sevgiler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak