Romantik Topuz Modelleri

Bu modelleri gördüğümde saçımı topuz yaptırasım geldi. Üstteki modeller hem özel davetlerde hemde günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek tarzda. Evlilik hazırlıkları yapanlar için de ideal görünüyorlar. Bir de sevgililer günü için bu tarz bir topuz yapmayı deneyebilirsiniz.

13 Comments
  1. modeller abartısız ve cok hoş her yaşta kullanılabılcek bı model bence sevgılıler gunu ıcın kullanılma olayına gelınce yelızcım once bu sacla gıdılebılcek bı yer olması lasım =(((

  2. 1.resimdeki sağdaki kızın sırt dekoltesine bayıldım..bu tarz bir elbiseye böyle bir ayrıntı eklenebilir…youtube da kolay topuz yapımlarına ulaşabilirsiniz…ben izleyip,dinleyip uyguluyorum..:))

  3. Basit ama güzel topuzlar, ben doğal olanından bazen gündelik olarak yapıyorum ve hoş oluyor.Bazı kıyafetlerde saçı toplamak hoş olabiliyor.

  4. ya güzelim benim bu topuzları kuaföre anlatamadım bir türlü. sonrasinde siteden çıktı aldım fotoğrafı götürdüm kuaföre yine cok başarisiz bir sonuc aldim :( cok uzuldum gercekten.

  5. ya kızlar en üstteki topuzlar varya hani kıvırmalı yanlarını öle tutturdum diyelim arkayı nasıl toplıcam :( birde saçalrım düz ve ince telli olduğu için her toka tutmayıp kayıyor.bilen bana anlatabilirmi rica etsem..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak