Saçları Örme Zamanı

blake0

blake1

blake3

Saç örgüsü kırmızı halıda pek rastadığımız bir model değildir. Şimdi Blake Lively kimden esinlenmiş diye sorarsanız geçtiğimiz günlerde yapılan Alexander Wang 2010 yaz defilesi derim. New York Moda Haftası kapsamında düzenlenen Alexander Wang 2010 ilkbahar yaz defilesinde bütün mankenler bu saç modeli ile podyuma çıkmıştı. Blake Lively de Emmy ödülleri töreninde bu modeli tercih etti. Öğrencilik yıllarınıza geri dönüp saçları örme vakti geldi herhalde.

alexander-wang3

fotoğraflar: style, justjared

14 Comments
 1. güzel bir örgü olmamış bence. Saçlarının uçları yoluk yoluk duruyor. Upuzun ve eğri büğrü örülmüş. Kısacası ben beğenmedim. Kendime de evde uygulamayı uygun gördüğüm birşey zaten:)

 2. ben herkesin aksine yoluk ve uçları püskül püskül duran saçlara bayılıyorum. kestirirken yalvarıyorum hatta usturayla kessinler de saçlarımın uçları sivri sivri dursun diye, fönde ayrı örgüde ayrı güzel duruyor. ben en çok alexander wang’in örgülerini beğendim, dün akşam nette bir yerlerde gördüm hele bir tanesi olağanüstüydü.

 3. örgüyü çok severim ama pelus un dediği gibi çok özensiz yapılmış. kırmızı halıya yakışmamış, kırmızı elbise de pek hoşuma gitmedi, göğsü aç arkaya pencere koy önden de kasığa kadar bir yırtmaç hiç yaratıcı değil bence. pudra rengi ayakkabılara ve siyahlarla oluşturduğu kombine diyecek lafım yok tabiki :)

 4. örgü hiç kullandığım bi saç modeli değildir bundan sonra kullanmalıyım anlaşılan:)

 5. örgü güzeldir ben seviyorum hatta güzel olmuş ama biraz enteresan biçimsiz geldi bana ön kısmı güzel de arka tarafı değişik duruyor bölük bölük.. :)

 6. bi kere hatun çok sexy lakin saçı beğenmedim ilk okul çocukları gibi ne öyle bi kırmızı kudela eksik .. hadi ördürdün de bari düzgün örselermiş sanki
  otobüste ayakta giderkene bi yandan tutunurken bi yandan kendisi örmüş de anca işte modeli..

 7. saç baş değilde nasıl göğüsleri var bu kızın taş gibi yaa,
  hani silikon diyeceğim ama yaşı daha çok küçük, yaptırması için erken ama bu kadar dik durması da imkansız gibi. şu elbisede bile göğüsler yapışmıyor, ben anlamadım gitti. lakin güzel duruyor kendide bunun farkındaki bu model elbiseleri cesurca giyebiliyor.

 8. eğri büğrü durmasının nedeni sanırım saçının postiş olması..çünkü blake’in saçları o kadar uzun değill..ben izledim emy törenini..blake ve leighton sunuş yaptılar..blake kırmızıydı leighton beyazzz.ikisi yan yana çok hoş duruodu..

 9. Gossip Girl’de hiç beğenmiyorum kendisini ama bence Emmy’de, normalde olduğundan çok daha güzel görünüyordu.
  Elbise de biraz abartı ama kesinlikle göz tırmalamıyor. Taşımayı becermiş.
  Örgülerin bu yıl moda olacağının sinyallerini alıyordum zaten, kesinleşmiş oldu. Özellikle o salaş yandan örgü çok sevimli.

 10. Bana dümdüz örgü çok çocuksu geliyor.Tamam,tarzım çok ağır değil zaten ama bilemiyorum,dümdüz örgüyü beğenmiyorum ben.Ama saçımı at kuyruğu falan yaparken yanımdan bir örgü yapıyorum.Ya da balıksırtı,kılçık örgü falan
  olmalı.Alttaki üç resimdeki gibi dağınık tarzdakiler de tercihim.

  O elbiseye de örgü hiç gitmemiş bence.Zaten örgü de biçimsiz geldi bana.Ama o kırmızı elbise de,ayakkabılar da güzelmiş gerçekten.

  Seda;ben de sendenim :) Ucu sivri saçlar daha hoş bence de.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak