Saçlar Kısalmaya Devam Ediyor

agyness_deyn_yeni_sac_modeli.jpg
kisasacmodasi2.jpg
Fotoğraflar: justjared
Saçlar kısalmaya devam ediyor. Özellikle ünlü markaların defilelerinde gözlemlenen bu saç modelleri önümüzdeki sezonun favori modelleri arasında. Tabiki modaya öncülük yapan moda ikonlarımız Agyness Deyn ve Katie Holmes şimdiden saçlarını kısaltmış durumda. 1920 yıllarının esintilerini yaşatan bu saç modellerini uygulamak biraz cesaret işi özellikle de uzun saç kullananlar için.

{democracy:26}
15 Comments
 1. çok sevindim tekrar moda olmasına.ne zamandır kısaltmak istiyordum saçlarımı.çok kullanışlı ve iddalı duruyor.

 2. Kısa saç herzaman favorim olmuştur. Liseden sonra sadece 1 kez saç uzattım oda gelinlik giyeceğim için :) Zaten nikah sonrası hemen kestirdim. Kısa ve kırmızı saçlar bence şık ve herzaman pratik… Sevgiler…

 3. kısa da kullandım uzunda kullandım kafama estikçe gidip kısacık kestirdiğim günleri bilirim :) ama son 2 3 yıldır uzun saç kullanıyorum kısayı da çok sevsem de uzun :):)

 4. ben yıllarca kısa saç kullandım. eşim yeni evlendiğimizde uzat dedi. onun zoruyla bir buçuk yıl uzattım ama dayanamayıp kestirdim. katie holmes’tan daha da kısa saçlarım, ve hiç bi zaman vazgeçemicem. artık bi daha uzatmam. ama cesaret işi uzun saçlılar için. herkese yakışmayabilir. bi photo shop’ta denensin derim ben..

 5. bende saçlarımı kısaltmak istiyorum ama malesef saçlarım kıvırcık olduğu için kısaltamıyorum ama güzel grünüyor:(

 6. Nefes, sizden gelenler kategorisi için bir fotoğraf yollarsın artık:)

  Peri, biz uzun saç severlerdeniz:)

  Nilay, ne rahat kullanıyorsundur ne güzel uzun saçın bakımı zor.

  Banu, ben Agneyss’in saçı çok kısa, Kate’in bir derece cesaret edilirde:)

  Alev, bende uzun saçı seviyorum!

  Gizem, uzun alışkanlık yaptı kısaya bende cesaret edemiyorum.

  Lale, sende kısaya alışmışsın, rahatlığına alıştın sanırım uzatmak istemiyorsun.

  Betül, düz saçlarda daha iyi duruyor doğru söylüyorsun kabarıyor seninkiler değil mi?

  sevgiler

 7. Yelizcim benim saçlarım yıllardır uzun.Çok da severim uzun saçı.Geçen sene çene hizası çok moda olunca pek özendim ama kıyamadım saçlarıma.Kendimce bir zaman belirlerim ilerde kısmet olur da çocuk sahibi olursam o dönem saçlarımı kısacık kestiricem.Katie’nin bu modeline bayıldım.Bunun gibi olabilir mesela ama asla enselerimi çok açmak istemem heralde.

 8. ay ben kısa saçı sewmıyorm ya tarzm deıll ama çıt çıt aldm kendıme saçlarm zaten bellerımdee bıde çıt çıt aldım babam almskne alıyım dedım çıt çıtım warya artık saçmı rahatlıkla kısaltabılırım ama bu kdar kısa olmamak sartıyla sonra uzamıyo:(((((8 :)))))

 9. ben uzun saçlıyım ama bakımı çok zor ama çokta güzel saçlarım var kestirmeye kıyamıyorum ama
  hepte aynı model yapıorum lütfen bana bir fikir önerin

 10. sLm ya benim saçlarım çok uzundu gitim kestirdim şimdi çok pişmanım saçlarım çok kabarık olduğu için kısa saç hiç hoş durmuor lütfen bana saçımı uzatmak için bi öneride bulunur musnuz veya kısa saç modelleri koyarmısınız…NOT:uzun saçlı bayanlar saçınız uzunsa sakın kestirmeyin çok pişman olursunuz…

 11. kısa sac cok modern duruyor =)))

  bıktık artık postişli fönlu uzun saclardan!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak