Saçlar Örülüyor

sac-orgu1

Hemen hemen tüm tasarımcılar 2010 yaz defilelerinde örgülü saçları vurguluyorlar. Vogue Paris Mart sayısında da bu trend üzerinde durulmuş. Artık  örgüyü sevenlere de uygulamak kalıyor.

Bu trendi en çok duyuran markalardan biri de Zara. Look Book koleksiyonlarında mankenlerin saçları sürekli örülmüş halde.

sacorgu2sacorgu3sacorgu4sacorgu5

15 Comments
 1. bende saçlarımı örerim hemde örgüyü çok severim moda olmasına çok sevindim :)))

 2. 1. karedeki örgü gerçekten çok hoş zaranında bütün koleksiyonunda gördük valla hem çok şeker duruyor hemde kullanışlı bi saç modeli :))

 3. saçlarda örgü bana çok romantik bir hava veriyor gibi geliyor :)çok sade ve hoş druyor bu modayı severek izliyorum uyguluyorum da yelizcim :)

 4. örgü herkese yakışmıor ama. yüz hatlarında tamamlayıcı olması lazım bnce..ama bnmde kaçış noktalarımdan biri örgü tabiki :)

 5. örgü saçları bende çok seviyorum ve çok sık kullanıyorum gerçekten çok şık ve kullanışlı bi model kuaförümü sıksık örgü için ziyaret eiyorum:-)

 6. Bende sürekli örüyorum hem şık hemde pratik oluyorrr.Fönlemekten kaçınıyorum bu günlerdeee

  Ya kızlar ben size bişi sorucam;neredeyse çoğunuz saç rengimi biliyor artık sizce ilk resimdeki gibi hafif hafif doğal sarılıklar attırsammı aralaraaaa????

  *************************

 7. okula her sabah gittiğimde annem saclarımı orup dururdu bende sıkılrdım ozamnlar annem’kızım sacların boyle cabuk uzar ”derdi.oyleymiş hakkaten şimdi annem ellerini çektiğinden beri saclarım kısa:))

 8. bende örgü saçı çok seviyorum ama uzun saçta örgü çok güzel oluyor ilk resim deki gibi benim saçım o kadar uzun olmadığı için çıtçıt takıyorum yandan örüyorum hiç ayırmıyor güzel oluyor ama saçımın uzamasını iztiyorum ban yardımcı olurmusun yelizcim ne yapabilirm hızla uzaması için…..

 9. chocolattemmm çok yakışır şekercim ama fazla abartmadan olur mu bitanem çünkü saç rengin süperr :)) kolay gelsin tatlişim :)

 10. Bi denemek istiyorum cnm yaa,ne zamndır içimde :)
  Umarım güzel olurr yah.Sağol hayatımmm

  *******************

 11. chocolatte’cim bnm kanımda güzel olur ama ayarını tam tuttur ciciş emi çünkü saçının rengi çok tatlı bozlulmasın mazallah :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak