Saçlarını Pantene ile savur yarışması

Pantene Aqua Light herkesi saçlarıyla konuşmaya davet ediyor ve “Saçlarını Pantene ile savur” yarışmasını başlatıyor!

Pantene Aqua Light, herkesi saçları ile konuşmaya davet ediyor ve özgürce savrulan saçlar yarışmasıyla, saçlarıyla en iyi konuşan beş kişiyi seçiyor. Pantene’in marka yüzü Tuba Büyüküstün, ünlü saç tasarımcısı İbrahim Zengin ile reklam ve moda fotoğrafçılığına yön veren genç usta Serkan Şedele’den oluşan jürinin Pantene Facebook Fanpage’ine yüklenen fotoğraflar arasından seçeceği; duygularını, saçlarıyla en iyi ifade eden beş kadın, büyük ödülün sahibi olacak.

 

Kadınlar, saçlarını gün içinde fark etmeden kim bilir kaç kez savuruyor. Kıvırcık ya da düz, uzun ya da kısa her kadın duygularını ifade etmek için saçlarını savurur çünkü kadınlar saçlarıyla konuşur. Nedeni kimi zaman heyecan, kimi zaman mutluluk, kimi zamansa kızgınlık olabilir.

Aralık ayında Pantene Aqua Light serisi ile tanışan kadınlar artık her bir saç telini ağırlaştırmadan kökten uca beslerken saçlarındaki hafiflik hissinden vazgeçmek zorunda kalmıyor. Pantene şimdi de “Saçlarını Pantene ile Savur” yarışması ile tüm kadınları Aqua Light serisi ile hafiflettiği saçlarını savurmaya davet ediyor.

Siz de “Saçlarım da ruhum kadar özgür” diyorsanız, Facebook Pantene Türkiye sayfasındaki “ Savur Saçlarını” yarışmasına katılabilirsiniz. Tek yapmanız gereken http://www.savursaclarini.com sitesini ziyaret ederek saçlarınızı savururken çektiğiniz fotoğrafınızı sayfaya yüklemek. Fotoğrafınızı yükledikten sonra altına saçlarınızı savurma nedeninizi de eklemeyi unutmayın. Pantene Aqua Light, üniversiteli kızlarımızı da unutmadı ve onlar için kampüslere fotoğraf standları kurdu. Genç kızlar bu standlara gelerek saçlarını savururken çektirdikleri kareleri direkt olarak Pantene Türkiye Facebook sayfasına gönderebilecekler.

 

30 Nisan‘da başlayan ve 6 hafta sürecek yarışmadaki fotoğraflar Pantene’in marka yüzü Tuba Büyüküstün, ünlü saç tasarımcısı İbrahim Zengin ile reklam ve moda fotoğrafçılığına yön veren genç usta fotoğraf sanatçısı Serkan Şedele’den oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Bu değerlendirmenin ardından saçlarını en güzel savuran ve savurma nedenini en güzel şekilde ifade eden ilk 5 kişi büyük ödülün sahibi olarak Tuba Büyüküstün ile birlikte Serkan Şedele’nin objektifine poz verme şansını yakalayacaklar.

 

Siz de yarışmaya katılarak saçlarını en iyi savuran beş kişiden biri olma fırsatını yakalayabilir,  Tuba Büyüküstün ile birlikte Serkan Şedele’nin objektifine poz verebilirsiniz.

 

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak