Şal Trendi Hızla Devam Ediyor

salmodasi2.jpg
salmodasi1.jpg

2008 yazında şal modası tüm hızıyla devam ediyor. Büyükten küçüğe farklı renk alternatifleriyle kullanmanız mümkün. Özellikle kot pantolon, atlet ve gladyatör sandalet gibi tamamlayıcı kıyafetlerle hoş duruyor.

6 Comments
  1. Kadıköy pazarında antika ve tahta biblo satılan yerde şallar satılıyor:1 ytl!!! 2. resimdeki şalın aynısını ve 4. resimdeki şalın farklı renklisini aldım. Daha bir sürü modeli var.Kaçırmayın derim.Bence bu şallar magazalarda 5 ytl nin üzerinden pahalı satılıyor.Yalnız pazardan aldıgınız elle yıkayıp boyasını diger yıkayacaklarınıza akıtmamaya dikkat edin.

  2. Şalı aksesuar olarak çok seviyorum ama yazın kullanamam ben hiç. Sıcaklarda saçımı bile topuz yaparken boynumda fazlalık olur :) Ama kışın tam süper olurrrr

  3. Ben puşilere bayılıyordum. Bazı yerlerde posu da deniliyor. Genelde doğu bölgelerinde kullanılan aksesuarlar… Ama hiçbir yerde bulamıyordum. Geçenlerde Zara’nın çocuk bölümünde pembe renkli bir puşi buldum. Hemen aldım. Ama düşünmedim de değil çocuklar için niye puşi tasarlanıyor diye. :S

  4. BUNDAN YAKLASIK ÜÇ AY ÖNCA İNTERNETTE MODA HAKKINDA GEZİNİRKEN BOYNA ŞAL NİYETİNE SARILAN PUŞİLERİN HOLLYWOOD ÜNLÜLERİNİN ÜZERİNDE GÖRDÜM SONRADA BURDA MODA OLDU PUŞİ BİZİM PUŞİ BİZ NEDEN MODA YAPMIYORUZ…..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak