Şallar

0-1

1-3

1-2

Havaların soğumaya başladığı şu günlerde şallar yardımımıza koşacak. Ekose, çiçek desenli ve tek renkten oluşan modeller yıldızların tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Salaş bağlanan şallar daha çok  t-shirt tarzı üstlerin üzerinde kullanılıyor.

fotorağlar: justjared,fadedyouth,hduff

10 Comments
 1. Sienna Miller’in ki çok güzel ama kimbilir ne kadardır.
  En alt fotoğraftaki taba rengi çizmeyi beğendim.

 2. ben de jessica albada göre göre şallardan sıkılsam da, son 1 aydır şallandım:) 2 tane şal aldım, eskiden şal takmazdım şimdi takanların sayısı azalınca severek takıyorum:)

 3. ekoseli şallara bayılıyorum.bu kış için bir kaç tane daha almayı düşünüyorum.en alttaki taba rengi çizmeyi çok beğendiiiiim

 4. bende bir tane aldım pembe bershkadan çok çeşidide vardı ayrıca giydiğiniz kıyafetle hiç alakasız bir renk akınca süper duruyor :))

 5. site ahalisi ve yeliz size bir sorum olucak. LV nin şalları ya da atkıları ne kadardır? anakrada mağazası olmadığı için bir fikrim yok. sanırım istanbula gelip caddeden ya da istinyeparktan almak durumunda kalacağım. tabii tamin ettim fiyat aralığında ise :)

 6. Şallara bayılırım! Kıyafeti tamamlayan çok güzel bir aksesuar bence. Ve en iyi taşıyanlar da Jessica Alba ile Hillary Duff… Küçük Suri de bu fotoğrafta topuklu terlik giymişti. Şaka gibi ya küçücük kıza topuklu giydirilir mi? O güzel ayaklarına yazık…

 7. Bayılıyorum şallara! :) Hatta şimdi puşilere de takılmış durumdayım! Beren,katılıyorum canım sana :)

 8. şallar en basit kombineyi bile cok şık hale getirebiliyor. O yuzden vazgecilmeziimm :D

 9. beren bende bershkadan bi tane aldım puşi şeklinde ama leopar desenli böle koyu gri renkte belki görmüşsündür çok gzl çok sevdim btn kıyafetlermle giyiorm havalar iice soudu =)

 10. hillary duff’ı oldum olası beğenirimm..biraz kilolu olduğu için..öyle çöp gibi değill..tarzı da çok güzell..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak