Sarah Jessica Parker / 82. Oscar Ödül Töreni

sarah-jessica-parker-01

Sarah Jessica Parker, 82. Oscar Ödül Töreni’ne eşi Matthew Broderick ile katıldı. Sarah Jessica Parker’ın elbisesi Chanel imzalı.
fotoğraflar: justjared

sarah-jessica-parker-02sarah-jessica-parker-03sarah-jessica-parker-04sarah-jessica-parker-05

24 Comments
 1. ayakkabi + elbisenin degaje kismi + bilekliklerin renkleri ve uyumu cok guzel ama kalca ve bel kismi hic hos durmamis. bu arada makyaji da super topuzu da

 2. benm kesinLikLe bu qece en beqendiim eLbise..eLbise-makyaj-takıLar-duru$ tam anLamyLa harika oLduqunu düşüNüorum..

 3. kesinlikkkle faworim.tepeden tırnağa harika!ayrıca elbisenin arka kısmı bile takdiri hakediyor.chanel couture+zevk farkı.bu arada chane sjp’a ciddi para ödemiş..

 4. herşey çok güzel de,ojesiz tırnakları bu güzelliğe hiç yakışmamış..

 5. dekoltesindeki desen ile kolundaki bilezik uyumu hoşuma gitti sadece.

 6. en beğendiğim benim de…
  kolundaki bilezik, etine mi gömülmüş?

 7. bir ben göremedim şu güzelliği hoşluğu heralde..upuzuun suratı var kadının yahu..ayrıca çok kemikli..kadınsılık denen şey yok..

 8. elbise çok değişik, özellikle askı kısmı bundan sonra birçok elbiseye ilham olacak gibi görünüyor ama bu kadın çok zayıf ve hatta daha da zayıflamış gibi geldi bana, elleri zayıflıktan nasıl çirkin görünüyor, ayrıca makyajı bile yaşlandığı gerçeğini örtememiş, neyse yine de o sarah jessica parker, 70 yaşında da olsa yine de o kendinden söz ettirecek bence.

 9. hepsi ii hoş da o maviş gözlere kapkara kalemi ne die sürmüş acaba ona aklım ermedi hiç mi aynaya bakıp ykıştırnma çabasında bulunmadı acaba??o kıyafet ve takıalra o saçlar özensiz geldi bana daha havalı bi model daha şık durur yaşını gölgelerdi bnce..

 10. kim ne derse desin..gecedeki diğer isimleri bakınca örneğin sandra bullock penelope cruz hilary swank özellikle demi moore çok etkileyici görünüyolar herşeyleriyle..bu kadar güzel hoş bayanın arasında jessicaya güzel demek çok garip..üzerindeki enterasn kıyafetten bahsetmiyorum bile bu tarz kıyafetlerini yakıştığını gördüğüm tek bayan kate winslettır..

 11. ben de beğenmedim bunu..kumaş ve işlmeler birlikte çok hoş olacakmış ama sonuçta torba gibi bir şey çıkmış ortaya. boyundan arkaya askı da orjinal olsa da güzel durmamış.yani netice olarak fikir iyi ama uygulama başarısız.

 12. oyunculuğunu ve tarzını beğendiğim bir aktrist fakat yaşlılık belirtileri çok göze batıcı ve rahatsız edici bence..elbisesine gelince arkadan görünüşünü hiç beğenmedim bi kere onun dışında saten ağırlıklı olmasından dolayı olsa gerek gecelik gibi yataktan fırlayıp gelmiş havası var beğenmedim ve de takıları çok kötüüüü çok fazla….

 13. çok komik olmuş bence hiç beğenmedim hele o yüzük:)) tırnaklar ve elleri çok kötü elbisesi saten gecelikler gibi gerçekten

 14. Elbiseye bakınca WOOWww demiştimm.Chanel mişşş.Şimdi tekrar WOOWW :)
  Takılarıda çok şık elbisedeeeee

  **************************

 15. Elbisenin ortasında ütü izi mi var ne?? Son resimde öyle gibi geldi.. Ben kıyafetini begenmedim.. Bir tek bileklikler hoşmuş ama o da sıkmış biraz sanki:):)

 16. ben pek beğenmedim artı saçlarının önü elektriklenmiş :)))

 17. Ne kadar Chanel de olsa malesef beğenmedim.. Bu modelde bir yerde yanlış var ama nerede..

 18. guzel olmuş degisik bi elbise takılar topuz filan hoşuma gitti ;)

 19. bu kadın erkek olmalıymış.. ne giyerse giysin hiç hoş durmuyor bence :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak