Sarah Jessica Parker Bu Modeli Çok Sevdi

fotoğraf: celebrity-gossip
Sarah Jessica Parker bu ayakabı modellerini çok sevdi. Yazın babet modelini kullanan Sarah Jessica Parker bu sefer bot modeliyle karşımıza çıktı. Yazın yaptığım bu haberde ben bu modeli Ninja Kaplumbağalar’ın ayaklarına benzetmiştim, yorumlarda ise çok daha ilginç benzetmeler olmuştu:)

12 Comments
  1. Aman Allahım ilk defa gördüm nedir bunlar..moda diye bu kadar da olmaz ki! çok kötü durmuş bence..

  2. KEÇİ AYAĞINA BENZEMİŞ :)))))
    ÇOK KOMİK DURUYO BENCE AYAKKABISIZ GEZERİMDE ASLA GİYMEM DİYENLERDENİM.

  3. cook cirkin iğrenc;bööööö!zaten jessica parker ı hiç begenmıyorum, ben bu kadına hiç bisey yakıstıramıyorum.ayrıca eklemeden edemicem elbise giymesin bacakları çoook çirkin, insanı elbise giymekten soğutuyor…bu ayakkabılar berbat ve rahat olduklarını da sanmıyorum,baksanıza parmakların arasından tren yolu geciyor…fiyasko!(içimi döktüm rahatladım valla :D)

  4. aman allahımm bu ne facia böyle yaa:)))hehehe:)önü ayrık diş gibii ayrı bii komedi topukları ise mantar topukk…iyyy yanii…gerci bu kadını hiç beğenmiorum itiji bi yüzü warr..uyuşmuş kendisiylee:)-

  5. inanmıyorum!bunlarda ne böyle hiç güzel değiller! hata çok kötüler,insanlar farklı olmak için yakışan yakışmayan herşeyi giymeye başladı moda diye herşey de giyilmez yani

  6. yha ne biçim bir zektir bu yha =) ninja kaplumbağanın yanında yılan dili gibi çok iğrenç bence böÖÖÖööÖÖö

  7. vallah hiç birini beğenmedim birde ünlüler bu modeli çok sevmişler, sevilcek biyerleri olsa bende severdim.

  8. hatırladığım kadarıyla sarah hanım için moda ikonu diyolardı çok şaşırdım cidden bu fotoğraflara zuzu arkadaşıma sonuna kadarkatılıyorum aynen keçi ayağı gibi olmuş….

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak