Sarıyı Unutmayın

rihanna-iphone-matt-kemp-13

victoria-beckham-yeni-saclari02

HEIDI-01

Bu yaz sezonunda neon renkler yine moda. Sarı, geçtiğimiz yıllara göre daha az kullanılsa da yine tercih edilmeye devam ediyor. Bu aralar özellikle elbiselerde çok sık karşımıza çıkmaya başladı.
fotoğraflar: justjared, fadedyouth, celebrity-gossip

9 Comments
  1. Rihanna ne giyse yakışıyor ama şu saçlarını değiştirse tam süper olacak

  2. kimseye yakışmamış bu renk bende tercih etmiyorum katy perry nin kolyesi çok hoş.scarlett saçlarını düz yapınca ve sarı giyince fena halde kötü göründü gözüme.

  3. Eğer esmer tene sahip olan şanslılardansanız bence sarı size çok yakışır. Sarı renk esmerlerde gerçekten çok havalı duruyor. Açık tenli insanları biraz solgun gösterdiğini düşünüyorum. Gerçi bu biraz da sarının tonu ile alakalı ama ben yinede esmerlere daha çok yakıştırıyorum. Sanırım sarı giymeden önce bronzlaşmayı bekleyeceğim. :)

  4. sarah jessica parkerin elbise tonunun rengi çok hoşuma gitti çiğ sarı değil yani ben öyle sarıları daha çok seviyorum nedense ayrıca bencede sarı giymek isteyenler biraz olsun bronzlaşsınlar derim çok daha güzel yakışıyor çünkü:))

  5. sarı renkten nedense pek hoşlanmam bi kaç parça sarı bişeylerim var tabiiki ama özelliklede gidip sarı bi seçim yapmam yanlz gri ve sarının birbirne çok yakıştığı bi gerçek ayrıca heidi klum ve sarah jessica parker ın elbiseleri şahanee….

  6. Sarı güzel renktirde sarışını severim Bu arad Rihanna gene ne kadar çirkin olayım diye uğraşmış saçları iğğrreeennçççç…..Bİr güzel kendini ancak bu kadar çirkin yapar..

  7. Dolabımda sarı hiçbirşey yok bnmde sevmem hiç sarıyı sarı ile siyah giyenide sevmem arı gibi:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak