Şarjlı Saç Düzleştirici

sarjliduzlestirici.jpg

Özellikle denize veya havuza girdikten sonra bayanların saçlarıyla yaşadığı soruna Metropolis firması çok güzel bir çözüm bulmuş. Şarjı ile 45 dakika çalışabilen bu saç düzleştirici ile deniz kıyısında 5 dakika içinde saçları düzeltmek mümkün. Türkiye’de satıldığında araba sürerken saçlarını düzelten bayanlara rastlarsanız şaşırmayın:) Bende Philips’in elektrikli olanından var memnunum. İstediğim zaten kuaföre gitmeden saçımı tamamen düzleştirebiliyorum.

9 Comments
  1. Benimki de Remington, uzun ve gür olduğu halde çok işime yarıyor. Gürültüsüz olması asıl alış sebebim, Alper sabahları benden sonra uyanıyor çünkü :)

  2. Bende çok memnunum şarjlı olanından istemem saçımın orasını burasını düzelteyim bozulmuş tribine giren biri değilimdir :)))

  3. ya benim dayımın kızı bana saç düzleştiricisi alacaktı kaç gündür almadı of onu hiç sevmiyorum onuuuuuuuuuuu :(

  4. benımde çok uzun ve çok çok gür saçlarım var bendede philips var gayet kalıtelı ve gusel alıcaklara tavsıye edebılırımm

  5. ARKADAŞLAR BUNDAN BİR HAFTA ÖNCE ROWENTA STYLE MODEL LOOK 8 SETİNİ ALDIM DÜZLŞTİRİ İYİ SONUÇ VERMEDİ AYRICA GÜVENLİK HALKASI NI KİLİTLEDİĞİM HALDE KENDİLİĞİNDEN AÇILIYOO YARIN ELECTRO WORLD ALDIĞIM MAĞAZAYA GÖTÜRCEM MEMNUN KALMADIĞIM İÇİN ÜRÜNÜN BAŞKA SAÇ DÜZLŞTİRİCİYLE DEİŞTRMEK İSTESEM DEİŞTİRİRLER DEİŞRLERSE HANGİ ÜRÜN ALMALIYIM YACİL CEVP YAZIN

  6. benim acil bu düzleştiriciyi almam lazım yardım edin bana nasıl alabilirim

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak