Scarlett Johansson’un Saçları Kısalmaya Devam Ediyor

scarlett-johansson-mango-fashion-awards-13

Untitled-1

Birkaç ay önce saçlarını kısaltan Scarlett Johansson’un saçlarının boyu kısalmaya devam ediyor. Mango’nun bir etkinliğine katılan Scarlett Johansson yeni saç modeli ile dikkatleri üzerine topladı.

22 Comments
 1. zaten bir kere kestirmeye başlarsan , pişman olacağın kısalığa kadar kestirmeye devam edersin.. sonra ” ayy çok kısaaa” deyip uzamasının çarelerini ararsın :) klasik döngü :)

 2. değişim iyidir… her güzel şey denenmeli…yoksa çok sıkıcı olur hayat..:))

 3. kisa sac herkese yakismaz ama scarlett’e inanilmaz yakismis.ornek alinasi..:)

 4. çok güzel olmuş bayıldımrengide harika makyajıda süper olmuş :) ben kısa saç hiç sevmiyorum ama bazıalrına çok yakışıyor örneğin victoria backham :) ama kesinlikle ben ucundan accık bile kestirmem ayol :))

 5. bu tatilde bir delilik yaptim ve saclarimi kestirdim.ilk basta pisman oldum ama sonra bana daha cok yakistigini fark ettim hem daha fazla model uygalayabiliyorum

 6. Bu model yakışmış bence de ama sanki biraz da kilo vermiş, saç dışında başka bir değişiklik var gibi.

 7. model hoş olmuş ama uzun saç daha çok yakışıyor bence. ayrıca kilo almış sanki?

 8. elbisesine bayıldımmmm:)) saçları da hoş durmuş ama bence eski hali daha güzeldi..

 9. bu kısa saç modeli yakışana güzel duruyo scartett yakışmış ama

 10. çok güzel olmuş sanırım bu yıl saçlar hepten kısalacak .ama uzun saçtan kısacık saça geçiş zor bu deliliği yapan varmı :)
  (darısı da bana diyeceğimde)

 11. Bu hatuna kısa saç yakışmış da gayet. Çok güzel. Jessica kadar seviyorum valla. Makyajı da çok güzel olmuş gözleri çok hoş.

 12. ben de kısa saç seviyorum, tabii kısa derken scarlett’inki kadar. çok çok yakışmış, ben de buna benzer şekilde kestirmiştim yakın zamanda ! görünce şaşırdım :)

 13. evet kısa saçlar herkese yakışmaz mesela güzel yüzlü her bayana kısa saç daha çok yakışır çünkü yüzünü ve gözlerini ön plana çıkarır ve scarlette çok yakışmış benimde böyle saç rengim ve göz rengim ve gören gözlerini alamıyor :))

 14. kısa saç daha çok yakışıyor uzun saçlar her daim sıradan bence kısaya cesaret ister tabi bir de böylesine güzel bir yüz müthiş bence

 15. bıktım viktoria beckam saçından ayrıca beyoğlu kadıköy gibi semtlerde böyle kızlardan çok var artıkı yeni bişeyler denesinler canım…

 16. bu kadına herşey yakışır walla mükemmel yüz hatları var bence..çok ama çok güzel bir kadın…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak