Selin Demiratar-Seda Bakan /3.Yeşilçam Ödülleri

seda-selin1

selindemiratar1seda-bakan2selindemiratar2seda-bakan1

17 Comments
 1. seda bakanın saç, makyaj ve elbisesine bittim ama selin demiratarın ayakkabıları bir felaket bence. elbisesi de çok başarılı sayılmaz ama özellikle ayakkabı çok gündelik duruyor. bir yerden duymuş herhalde vizon rengi moda diye, giyivermiş ayağına. elbise, saç, makyaj ve çantası da alakasız. demet evgar o akşamın en şıkıymış bence:)

 2. selinin kıyafeti gayet güzel :)ama sedanınkini hiç beğenmedm küçük kız çocuklarının düğünde giydikleri basit bi elbise hiç olmamış

 3. aşırı sade kaçmış selininki.diğeri daha iyi durmuş.aklıma hani liseden mezun olur mezuniyete giden kızlara benzettim şahsen.

 4. ben pek beğenmedim açıkçası sadece sedanın saçı birazcık güzel olmuş o kadar :)

 5. Gülşah T’nin lise mezuniyeti görüşüne katılıyorum. İkiside çok başarısız…

 6. cerenimo isimleri karıstırdın sanırım :) bnde tam tersi düşünüyorum cünkü selin in elbise daha bi kötü seda ona nazaran daha iyi :)

 7. lacivertin tonu ve sedanın saçları süper. ama ikisinin de ayakkabıları feci!

 8. Seda Bakan ın kıyafeti Arzu Kaprol un tasarımlarına çok benziyo.

 9. Seda Bakan’ın kıyafeti ÖZGÜR MASUR’A aittir. Arzu kaprolle alakası yok. Çok şık Olmuşsun Seda zaten çok yakışmış sana bu kıyafet..

 10. seda herşeyiyle yaşına çok uygun ve başarılı seçim yapmış.selin ise etkisiz,bğenmedim.

 11. her ikisi de çok başarısız.zaten selinin yüzü bana çok itici geliyor.diğer hanımefendi kimdir tanımam etmem ama o da pek içacıcı olmamış..!

 12. amannn tanrımmmm seda bakanın elbisesi hoşşş güzelde taşımışş beğendimm amaaaa selin demiratar bir kabusss olmşşş çok kötü hemde çokkk zaten bir bayan olarak hiç beğenmem fazla erkeksi onun dışında elbisenin modeli,rengi,teniyle uyumu,duruşu herşeyi berbattttt

 13. seda okul arkadaşımdı ünlü olmadan öncede giyinmesini bilirdi zaten fiziği çok düzgün iyi taşıyor kıyafetleri :)

  şimdide gayet şık bence:) ama selin için aynı şeyi söyleyemicem çok daha güzel olabilirdi kıyafet seçimi olmamış

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak