Serap’ın Ekose Gömleği / Sizden Gelenler

Sevgili arkadaşım Serap Kadiköy’den bu H&M ekose gömleği almış. Salı pazarı girişinin orada karşılıklı dükkanların olduğu yerdeki gömlekçi. Ekose severler için hem fiyatı uygun ( 20YTL ) hemde çok cici bir model. Serap’cım iyi günlerde kullan. Bende Anadolu yakasında otururken o sokağa uğrar alışveriş yapardım.

15 Comments
 1. ilk yorumda bnden olsn ekosede kırmızı daha mı gzl bu bana mı öyle glyr ekoseyi kırmızı çok seviyrm en sevdğm markalardan biri H&M fiyatıda çok uygun güle güle kullan serap gayet gzl bir gömlek bnde bi ara çkcam bklm alışverişe para batıyor bide alışveriş yapınca çok mutlu olyrm stres fln kalmıyr cicilerime baktıkça pek bi mutlu olyrm;)

 2. o sokak süper gerçekten.. bizde arkadaşımla alışverişe çıktığımıza illa ki bakarız. hatta yazın sonlarında mango’da 80 ytl olan bir tuniği 25 ytl ye almıştık, ihracat fazlasıymış.. bir dükkanda esprit, zara, mango ürünleri var.
  önceki hafta da mango’dan 45 ytl ye aldığım gömleği ablama 25 ytlye aldık, saçımı başımı yolacaktım :))

 3. cok şeker..güle güle eskit :) lacivert bir hırkayla çok güzel durur bence..

 4. bgün koton da buna benzer ama yağmurluk tarzı ceket diğim gördüm çok şirin di sanırım bu sene bu tarz modeller moda.. pek takip etmem ama bende böyle bir izlenim yarattı…

  sevgiler,

 5. güle güle kullan serap. bende dün dayanamayıp ekose çok şirin bi ayakkabı aldım. yakında fotosunu çeker yollarım.

 6. cici, çok kolay.
  altıyolda sırtını bahariyeye doğru verdiğinde boğanın sağında bir simit dükkanı var, saray mıdır nedir o tarz bi yer. hemen onun yan sokağı. sağlı sollu bir dolu dükkan var, aman burda da ne olur deme, illa ki gir içeri çok güzel şeyler çıkıyo. sokağın sonuna kadar bir sürü yer var..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak