Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer günü için mesajlarını buradan ileten herkese teşekkür ediyorum. Her gününüzün sevgi ve aşk dolu geçmesi dileğiyle.

Sevgililer günü için mesaj gönderenler arasından seçilen şanslı kişi Melis oldu. Şanslı kişiyi belirlerken internetten bulduğum bir programdan faydalanıyorum.

Duygum
Herşey seninle ilgili ve herşey beni sana getiriyor. Sabır, şefkat, özveri, kıskançlık bütün emekler seninle güzel ve sana değer.
“Sana bakmadığım zaman başka gözüm var seni gören”

Maybe
Doğadaki hiçbir yeşil senin baktığın gibi değil,
hiçbir mutluluk bana tattırdığın gibi değil.
sen, benim şarkımsın;
tüm notalar adınla başlasın :))

Elif
Hayatın anlamını yüreğindeki sevgileriyle anladığım Canım Benim
Bu şehrin en güzel çiçekleri toplayıp geçeceği yollara sermek istediğim, gecedeki tüm yıldızları karanlık odasına bırakmak için uğraştığım, seni kelimelerle anlatmaya çalıştığım ve hayatı yirmisinden sonra yeninden sende öğrenmek istediğim
Seni ” sen ” diye sevdim. Bil ki senin gözlerine doğan her güneşe ” seni seviyorum ” diyeceğim. Gece olunca karanlığına inat senin gözlerinde aydınlığı bulacağım. SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN
seni çok seviyorum

Bengü
Bir doğru yüzünden hayatım rüyaya daldı
Tek bir doğru var o da sensin.
Bir ışık kadar parlak
Bir güneş kadar sımsıcak
Gerçeksin ve benimlesin aşkımmm.

Şafak
Senin benim olmayacağını bilmek çok acı ama ben yinede yokluğunda seni sevmesini başardım ve öylede olacak giderken herşeyi götürdün tek birşeyi asla alamadın benden kalbini…

Nefes
En güzel söz SENİ SEVİYORUM ‘dan başka ne olabilirki :)))

İlknur Yıldırım
Eşimle birbirimize yumakım yada yumoşum diye sesleniriz pek dışarı çıkmadığım bir dönemde eşim adımla hiç seslenmediği için ismimi unutmuşluğum bile var.

Sweetheart
Altı senedir beraber yürüdüğümüz aşk, mutluluk ve sevgi yolunda seninle olmaktan dolayı çok mutluyum. İyiki seni tanıdım ve iyiki seninleyim ve bir ömür seninle olmayı diliyorum. Seni ilk günkü heyecanımla, aşkımın sıcaklığıyla ve huzuruyla seviyorum…Her zaman neşeyle söylediğin ve benimde her duyduğumda hoşuma giden sözü bugün bende sana söylüyorum “canımm sende benim aşkımın içindeki gülsün”

İlknur & Can
Hayatımın anlamına;
Sen benim canımın CAN’ı, hayatımın vazgeçilmezi, yasama nedenimsin, evimin neşesi, her şeyimsin sen hayat ışığımsın.
Seni kendimden çok seviyorum, seveceğime de söz veriyorum.
Sevgililer günün kutlu ve bir ömür boyu benimle olsun.

Tugba & Tunahan
Canım sevdiğim bana bakınca parlayan gözlerini gördüğüm hergün yeniden doğuyorum sanki. Çok uzaklarda olsan bile her an benimlesin aşkım. Yıllardır her gün artan tertemiz bir sevgiye sahip olduğumuz için, ben değil sen olduğum için, bu kadar şanslı olduğumuz için her gün şükür ediyorum. Sen olmasan en zor anlarımda bile hayata nasıl tutunabilirdim ki. Karşılıksız, beklentisiz olarak bana sunduğun bu sevgi için sana çok teşekkür ediyorum minik fındığım, su kuşum seniiiiiiii çoooookkk çok çok çok çok çoooookk çok çokkkkk çok ama çoooooooooookkkkkkkk seviyorum

Rabia’dan Murat’a
Hiçbir kadın hiçbir erkeği
ve hiçbir erkek hiçbir kadını bu biçim bu biçim sevmedi. Yokluğu ekmeğe katık edip sevgiyi açlığa eklemedi
Gözyaşlarının hiçbir teki bu biçim düşmedi…
“Hiç” bir zaman bırakmıcam senin elerini..o yolda(!) beraber yürüyeceğiz, zaman zaman oturucaz dinleneceğiz kaldırımda.. ama yine ellerimiz bir gözlerimiz bir olacak..
Bir senin umrumda olucak sölediğim sey bu sefer seni seviyorum, sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

Elvan
Kördüğümüm , gözbebeğim , aşk böcüğüm , azametli horozum:) , teni beyazım iyi ki girdin bahçeme çiçekler kokusundan, renginden utandı senle bahçem aydınlandı.

Rukiye
Seni yazdim hayatıma gülüm, ,gönlümün her sayfasina, inan senden baskasını sevemem.

PINK PRINCESS
Nefesim;kirpiğin kapkara tülden ya ben o afete vuruldum.Neler yaşadık biz,tüm engelleri aşıp evlendik şimdi seninle beraber uyuyabildiğim için,aynı çaydanlıktan çay içebildiğim için,aynı tencereden yemek yiyebildiğim için çok mutluyum…Yaşadığım büyük sıkıntılarıma sabırla yaklaştığın için ve şuana kadar bir defa bile of demediğin için,her ağladığımda göğsüne yatırıp güvende hissettirdiğin için(ve biliyorum ki ben orada babamın kucağı kadar güvendeyim)yaşadığımız bu şehire alışabileyim diye elinden gelenin fazlasını yaptığın için,arkadaşlarının kötü şakalarına maruz kalmana rağmen ev işlerinde bana fazlasıyla destek olduğun için,benim yüzümden uykusuz kaldığın geceler için,benim üzüntülerime benim kadar üzüldüğün ve benimle ağladığın için(ki biliyorum erkekler ağlamaz),bu kadar mükemmel bir yüreğe sahip olduğun için sana hayranım ve deliler gibi aşığım bubum…

zeynep
CANIM BU 3.SEVGILILER GUNUMUZ BUNDAN 2 YIL ONCEKINDE COK MUTSUZDUM AMA GECEN YIL VE BU YIL COK MUTLYUM CUNKU SEN HEP YANIMDASIN YASLANABILECEGIM BIR OMUZA SAHIBIM ARTIK SUREKLI OLARAK…
HEP YANIMDA OL ARKAMI DONDUGUMDE HEP ORADA OL…
BUNUN GIBI DAHA NICE SEVGILILER GUNU GECIRECEGIZ ARTIK MUTLU VE SORUNSUZ BUNDAN EMINIM SENI COKK SEVIYORUMM…
SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN…

tiredsoul
benden çok senin ihtiyacın olan birşeyi sana vermem;bu hediyedir
senden çok benim ihtiyacım olan birşeyi sana vermem;işte bu sevgidir..

Deniz
Benim olman muhteşem bi hediye bana Emre’m…
Seni seviyorum…

Demet Öz
Sevdiğim, yarenim, kocam…
Ruhumu aydınlatan nefesin sayesinde tutunmaya başladım hayata. Kadınlığımın farkındaysam sebebi sensin. İçimde sen dışımda sen…herşeyim sensin…

Bahar
Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Seni Seviyorum..

Zahide
Ben sana MECBURUM ve sen YOKSUN

Karmançormancı / Aslı
Canımın parçası kocam, seni sevmek öyle güzel öyle keyifli ki. Sevginle yaşam daha anlamlı hale geldi. Aşkını, sevgiyi hissettiğim an sıcak soğuk demeden uyku arasında ayağının ayağımı bulduğu, ısıttığı andır. Yüreğim sıcak, ayaklarım sıcak. Seni çok seviyorum ve ölene dek sevmek istiyorum. Cennetimsin, gökyüzümsün.

Emelce / Emel Güner
İnsan çoğu zaman sevdiğini sanıyor, üzülüyor, ağlıyor sonra unutuyor. Taa ki gerçek aşkıyla karşılaşıncaya kadar.. Nasıl birşey gerçek aşk biliyor musunuz? İlk gördüğünüzde sanki 40 yıldır tanıyormuş izlenimi verir gözleri, ellerinin sıcaklığı avucunuzun içini yakar..Ve anlarsınız.. bir ömür ayrılmak istemezsiniz..Benim gibi yengeç burcuysanız yokluğunu düşünmek yeter ağlamanız için.. Onu tanıdığınız gün 2. doğum gününüz olur. Değişik nefes almaya başlarsınız ve evlenince bile, yanınızda yattığını gördüğünüzde bile düş gibi gelir inanamazsınız.. Şükretmekten başka bişey gelmez elinizden.. Aşık olmak dünyada ki en güzel 2iki şeyden biri. İkincisi onunla evlenmek.
Tüm herkese gerçek aşklarını bulmalarını diliyorum ve daha önemlisi gerçek aşkı bulduklarında değerini bilmelerini diliyorum..
SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN…
Sevgiler

Mine
Herşeyim senin, seninkilerin benim olduğu kadar…seni seviyorum

Meral
Mehmet’im canım sevgilim Seni ÇoOoOoK seviyorum. Nice özel günleri birlikte kutlamak dileğiyle. Sevgililer günümüz ve 9. ayımız kutlu olsun:)
Akıllı Bıdık & Süper Mario

Zeynep
Dünyamdır benim sevdiğim (eşim)…Her aldığım nefeste senle yaşıyorum. Birgün gelecek, günün ilk saniyesinden itibaren seni yaşayacağımın hayalini kurardım. Bana seni yaşattığın için sonsuz teşekkürler dünyam. Seni çok seviyorum.

Pınar
Sen hayata ne verirsen hayat sana onu verir. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama hayat ban çok değerli seni verdi. Soner seni çok seviyorum.

Ayça
Bizim hikayemiz Issız Adam filminin mutlu son’la bitmiş hali :) filmi seyrettigimde ilk tepkim ”inanamıyorum bu bizim hikayemiz” oldu.. 5 sene önce başlayan ve sadece 1.5 ay sürebilen bir aşk hikayesi.. Şmdi çok mutluyum tanışma tarihimiz olan 23 nisan da evlenmeyi düşünüyoruz. Bütün hazırlıklarımızı bu tarihe göre yapıyoruz. Tesadüfi bir karşılaşmayla tekrar başladık. Sevgilim, yıllarca süren kalp ağrılarımı, hiçbir yere sığamayışlarımı, hem ondan kaçışlarımı hem de onu arayışlarımı sonlandıran hayat sevinci şimdi hissettiklerimi anlatmam imkansız ama bildigim tek bişey var o benim yaşam kaynağım..

Dilek
Hayatımın en anlamlı yanı seni çok ama çok seviyorum iyi ki seni sevmişim ve iyi ki benimlesin. Seni sevmek bana her zaman mutluluk verdi. Sen benim diğer yanım gözümün nurusun.

Hülya
Yaşanan her an çok özel ve güzeldir kalbinin sahibi yanındayken…Canım aşkım her anımı özel kıldığın için sonsuz teşekkürler. Seni çok seviyorum. (HÜLYA&SİRAN)

Melis
Gözlerine baktığımda; 24 saat öylece durmak istediğim, şu dünyada herkesin aradığı en değerli şeyi;”huzur”u onda bulduğum yegane varlığım, sonsuzluğum…seni seviyorum, hep..
“MELİS&SİNAN”

Gizem
Küçük dünyam, sevgilerimizi birleştirip bana yeni bir dünya yarattığın için seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun pontikim.

Murat Leventler
Bir hayatsa aşkımın bedeli öderim, böyle yazar bir aşk masalı…

Şeyda
Masallarda hayalini kurduğum kahramanım
Mucize gibi girdiğin an hayatıma, bizim masalımız başladı
Seninle bir ömür nice mutlu sonlara

Reyhan Ordulu
Sevgilim, bana olan aşkından ötürü ben sana mecburum ve hep öyle olacağım…

Berkan Kocadayıoğulları
Fazla söze ne gerek, Ben sana ömrümü verdim.
Bana her günü sevgililer günü gibi yaşattığın için teşekkür ederim.

Dilek
Dünyam senli bir yolda yürüyorum sessiz ve emin, sesli bir söz kalbimde adı sen, adı aşk, hayat oyunumun en güzel sahnesi senle olan perde hiç kapanmayacak sonsuza dek senle kalacağım… seni seviyorum sevgilim…

Ekim
2 senedir birlikte olduğum özgürüme olan sevgimi sözcüklerle ifade etmek klolay mı bilmiyorum bence ” aşk , gözbebeklerinizle konuşabilmektir “..
Çünkü ben onun hüznünü, kızgınlığını, ‘o da üzülmesin’ diye benden sakladığı her duyguyu gözlerinden anlayabiliyorum.
ve ben onun masum gözbebeklerindeki o hergün yeniden doğan bebeksi aşkını seviorum :))
Balım … Seni Çok seviyorum,
bal böceğin :)

Neşe Tün
Sen benim ruhumun eşi, gel bu sevdalar denizinde gönlümün kaptanı ol ve beni hep senli sevdalara sürükle, her gün sana aşık olayım yine, sonra da rüyamda göriyim seni her gece, adını söylesin dilim her nefeste, ne olur benden gitme..Hep benim ol, bende ol, benle ol..Ne olur benden gitme!

Gülin Manav
Sevgilim aşk yol olmaktır gözlerinde ve benim yerim sonsuza kadar orasıdır..

Hicret
Sevgilim.. gönlüme doldun ama hiç acıtmadın. Hep dingin bir denizdi senin aşkın içimde..
Kendi içimde senin için bir ben daha yetiştirmek, eşim olduğunu bilmek, üşüdüğümde, karanlıkta kaldığımda yanımda olacak ilk insanın sen olduğunu bilmek çok güzel..
Mutluluk bu işte.. Hani çoğu insanın uzanıp da yetişemediği ya da uzanmaya cesaret edemediği..
Şimdi 4. yılımızda bebeğimiz de senin gibi içimde büyüyor ve biliyorum ki 3 kişilik huzurlu ailemizde daha nice yıllar geçireceğiz..
sevgililer günümüz kutlu olsun..

Zeynep
Sebebi hayatım;
dün sevdim , bugün çok seviyorum; yarın ve herdaim seni çok seveceğim….
hayatımın anlamı; sıkıntılarımda ,sevincimde herdaim yanımda…
Rabbim bizi hiç ayırmasın inş…
seni çok seviyorum..

Nihal Kuru
Hayatta herşey sevgiyle başlar. İlk önce anne sevgisi baba sevgisi aileden gelen sevgiler senin çevrenede yansır doğumdan itibaren sevilmeye başlarsın sonra sevmeyi öğrenirsin bir aile kurmaya çalışmakta sevgiden başlar aşık olmak en güzel sevgi türüdür ben seni aşık olarak kalbim çarparak heyecanımı gözlerine bakarken yutkunarak elini tutarken kalbimden mideme giden burkulmayla sevdim ve hayatımı seninle birleştirdim. Aşk çiçeğimiz olduğunda birlikte ağlayarak onu da sevgimizle sulayarak büyütürken her geçen gün sana daha da çok aşık olarak hissettim seni seviyorum prensim sevgimizden yayılan ışıkla insanları kıskandıran sevgimizle ben çok mutluyum her geçen gün artan sevgimizle ton ton şeker yaşlı bir çift olup torunlarımızı da o sevgimizle büyütene kadar hep ama hep beraber olmamız dileğimle…

Nihan
Taa karnımın içinde kelebekler uçuran minicik aşkım:)) Seni çok seviyorum. İyiki hayatımdasın hayat iyiki seni bana sunmuş SENİÇOK SEVİYORUM.

Firuzan Karakaş
Canım, bitanem, iki gözüm
Hayatımda olduğun 8 yıl boyunca önce bana güler yüzlü, anlayışlı bir sevgili oldun. Yaklasık 4 yıldan bu yana aynı yastığa baş koyduğum sevecen, sempatık en önemlisi de bir kadına verilebilecek an fazla ilgi ve sevgiyi verdın bana. Sen benim geçmişim, bugünüm ,geleceğimsin birtanem. Seni çok ama çok seviyorum sevgilim.
beraber çıktığımız bu yolda bir çok engel ve tuzaklarla dikenli yollarla karsılaştık. sen benim yol arkadaşım oldun ve hiç bırakmadın ellerimi seni çok ama çok seviyorum.benim Kıymetlim,değerlim.
8 yıl geçsede hıc eksilmedi sana askım,aksine hergün arttı.hala senin işten gelmeni sabırsızlıkla bekliyorum balkonda.tıpkı ilk buluşmamızdaki heyecanla çarpıyor kalbim.
no’lur bır omur boyu ayrılmasın ellerimiz.sensiz nefes alamam,göremem,duyamam,atmaz sensiz kalbim taş olur.
seni çok çok çok seviyorum…ÖMRÜM

Özlem ARSLAN
Seni çok seviyorum. Eğer tekrar dünyaya gelsem, birini seç deseler yine seni seçerim. Ömrüm seninle son bulacak….(Eşim Şevket’e hitaben)

pöti
the more i love suki, the more pöti i am :))

niran
Aşk el ele verdiğimizde kelebek olabiliyorsak gerçektir… jüpiter ile marsın birlikte görülmesidir…satürünün halkasını karşındakinin boynuna geçirebilmektir:)

canan
Gözpınarlarımda takılı kalan bir damla oldu şimdi duygularım içimde çoşkulu bir ayrılık türküsü söylenirken en yüksek seste…dilimde takılı kalan gitti oldu…uzun cümlelerim varken ayrılığa dair kurduğum yalnızca gözlerimde donuk bir ifade öylece kalan…..isimsiz bir acı tarifsiz bir hüzün… derlerlerdi ölümden beter….ayrılık…beterinde beteri sensiz olmak…seni çok seviyorum..sensiz kalmak istemiyorum…canım KOCAM’A…

Cazu Selin
Sevmek nedir bilir misin ?
Birşeyler tutuşur yüreğinde kıpır kıpır
Bütün benliğini sarar, ısıtır.
Her gülüşte yeniden doğarsın
Ve bin kere ölürsün her iç çekişte
Nasıl anlatsam bilmem ki
Yani ‘ SEVMEK ‘ işte …
Kahve gözlüm erkeğim dediğim insan..
Onunla tanısalı 3 yıl oldu ama sanki yıllardır tanıyoruz birbirimizi gecemde o gündüzümde o. hayatımın en güzel varlığı ! Huzuru onun yanında buluyorum.
Sevmeyi sevilmeyi onunla tadıyorum.
Her an yanımda olmasını istedim tek insan . elimi tuttuğunda gözlerime baktığında beni öptüğünde hayat duruyor sanki bulutların üzerinde oluyorum o an . Minik parem canımın içi erkeğim balım kaymağım. Gözleri hep benim gözlerime baksın elleri hep benim ellerimi tutsun tek benim olsun tek benim . Onu çoook sevıyorummm herseyden herkesden çook şu iğrenç hayatta tek gerçeğim hep onuu seveceğim sevıyorum da aşkların en yakısıklısı o
ESMERİM SENİ ÇOK SEVİYORUM …

Yeşim
Yeliz’ cim ben biricik sevgilimin bana dün gece attığı mesajla yarışmana katılmak istiyorum:) Aslında hiç aklımda yoktu katılmak ama bu güzel mesajı görünce dayanamadım.. Aynen aktarıyorum:
“Rüyalarıma uyuyorum meleğim, seni görürüm belki diye.. Umudum, ışığım, sıcacık güneşim, özlemim, anlamım, karmaşam… Seni seviyorum..”
Umarım sen de en az benim beğendiğim kadar beğenirsin. Barışcığına ve sana romantik bir sevgililer günü diliyorum.

Merve
Seni seviyorum gözümün görmediği ama gönlümün hissettiği ( birbirimizden ayrı şehirlerde yasıyoruz ve derslerimiz dolayısıyla pek fazla görüşemiyoruz =( )

Nhn
Bazıları için aşk zamanı gelince solan bir papatya gibidir.

Işıl
Canım, aşkım,
Bu seninle 8. sevgililer günümüz. Hemen hemen her sevgililer gününde kalplerimiz bir olsa da ellerimiz ayrıydı, gözlerimiz ayrıydı. Gene o günlerden birini yaşıyorum bu 14 Şubat ta. Kalplerimiz bir gün değil hep acıdı halen de acıyor. Ama bu son olacak bunu bilmek artık beni üzmüyor, bundan sonra ki her sevgililer gününde her özel günlerde her anı doya doya yaşayıp birlikte yaşlanacağız aşkım. Seni çok seviyorum, iyi ki hayatıma girdin, iyi ki beni sevdin, iyi ki seni sevdim…bir ömür de seveceğim seni aşkım. Seni çok çok ama çok özledim. Ruhuma kattığın ve katacağın tüm güzel duygular için çok teşekkür ederim sana aşkım. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM…

Müz / Müzeyyen
Damla damla akıyım ruhuna sızmasın bir parça sevgi dışarıya, okşayayım saçlarını okşayayımda hissettireyim varlığımı ruhuna, seninle yaşayayım hayatım, keşke yanımda olsan=(

Nily
Aşk daha önceden görülmeme iş konudan çıkan soru misali hazırlıksız yakalanan öğrencinin , sınav sona ermesine rağmen hala bu sorunun peşinden koşmasıdır…
Aşkın her hali güzel ama ilk karşına çıktığı an eşsizdir…


Yorum
 1. Posted by cicada
 2. Posted by sonay
 3. Posted by maybe
 4. Posted by BURCU
 5. Posted by edna
 6. Posted by giz*
 7. Posted by kasım
 8. Posted by melek
 9. Posted by M3RW3
 10. Posted by tuğçe
 11. Posted by MÜNEVVER
 12. Posted by rujlubalık
 13. Posted by ipek'ten caner'e
 14. Posted by bitanesinden paşasına
 15. Posted by deniz ulu
 16. Posted by PRINCESSS
 17. Posted by tuğba
 18. Posted by NAYLİ
 19. Posted by caprice
 20. Posted by DeryaC.
 21. Posted by *MELİSS*
 22. Posted by maybe
 23. Posted by merve
 24. Posted by kokosh
 25. Posted by aşk acısı

Yorum Yapın