Selvi’in Alışverişi / Sizden Gelenler

-Çanta izmir Bershka’dan 19.90 YTL. Forum Bornova’ daki Bershka mağazasında inanılmaz indirim var. Almak isteyen varsa forum mağazasında bir iki tane daha vardı.
-Kırmızı tunik elbise Bershka 9.90 YTL,  kesinlikle kaçırılmazdı. Kumaşı çok güzel tiril tiril.
-Şalı teyzem tığla ördü.

10 Comments
  1. çok güzeller sevilcim güle güle kullan.yeliz bende kırmızı bir elbise almak istiyorum herhangi bir mağazada gözüne çarpan güzel modeller oldumu?

  2. Sevilcim çok güzeller. hepsini güle güle iyi günlerde kullan. Şalın da ayrı bi hoş ayrıca……

  3. çanta pek tarzım değil. ama elbisen çok güzel. bence her kadının dolabında siyahın yanında irde kırmızı elbisesi olması gerek. geçen yaz bende koton dan indirimde 14,90 a almıştım. kırmızıyı çok seviyorum.ayakkabılarımdanda anlaşılacağı gibi :))

  4. sevilcm elbısne bayldm ck hoş güle güle kullan tatlım=)) teysenınde ellerıne yureıne saalık ck hoş bı şal olms eet bı cok yerde benserlerı satılıo ama emek verılerk yapldımı daa bı gusel gelıo ınsana dımı=)

  5. Herkese çok teşekkür ederim, çantamı çok severek kullanıyorum, büyük olduğundan çok kullanışlı, elbise için de mevsimini bekliyorum. Şalımı da genelde atkı gibi kullanıyorum, özellikle rengine bayılıyorum :)

  6. gerçekten kırmızı herşey çok yakışıyor insana kim olursa olsun o yüzden güle güle kullan diyorum ben de:) bu arada ben de en yakın zamanda izmire gidecegim inş ben de uygun fiyata birşeyler bulurum berskhada inş inş inş :):)

  7. çanta çok güzel olmuş diğerlerine bir şey diyemem çünkü şal sevmem ve ilgilenmem ama çanta ve aksesuar çeşitlerine bayılırım

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak