Sex And The Cityde Gladyatör Ayakkabı Trendi

sexandthecity1.jpg 
sexandthecity2.jpg

Filmi vizyona girdiği ilk gün arkadaşlarla birlikte Astoria’da izleme fırsatı bulduk. Malum hafta sonu gezmelerinden ve tatil günlerinde çok fazla laptop ile haşır neşir olmayışımdan dolayı birşeyler karalamakta geciktim. 

Sarah Jessica Parker 2008 yaz modası olan galdayatör platformlarla dikkat çekiyor. Hatta gelinliğin altına bile gladyatör platformlardan tercih etmişti. Eğer siz de modayı takip ediyorsanız filmde kendinizden birşeyler bulacağınız kesin. Abartıldığı kadar olmasa da eğlenceli bir film izlenebilir. Filmde en çok hoşuma giden olay ise çanta kiralama servisiydi.

7 Comments
 1. Henuz filme gidemedim;bu hafta gitmeyi dusunuyorum.Astoria bize cok yakin ama kanyon’u tercih ediyoruz genelde..Sen begendin mi astoria’nin salonlarini yeliz??
  Bu arada canta kiralama servisi yakinda bizde de baslar hatta sanirim baslamis bile olabilir :D dusunsene nisantasinda kiralik louis vuitton’lu kadinlar birbirine bakiş atiyor “hmm acaba onunki kendinin mi yoksa o da mi sultan hn’dan kiralamis?!” :)))

 2. Yeliz, Jenifer Hudson çok şekerdi. Luis Vuitton çantayı görünce nasıl sevindi, bende sevinirdim gerçi ama neyse :)

  Film beklediğim gibiydi. Sıcak, samimi ve şık !

  Gladyatör ayakkabılar Sarah’a yakışmış, gelinlikle bile sırıtmamış. Ama ben gelin saçı ve makyajını beğenmedim, başkası gibi olmuş Carrie dimi ama ?

 3. Begüm, bende genelde Kanyon’da izliyorum ama cuma günü yer bulmak mümkün değildi. Astoria’da da akşam 9:30 seansına şans eseri yer bulduk, rezervasyonlarda düşme olmuş arkadaşlar hazır oradayken hemen bilet almışlar. Astoria’nın sinema katı acayip her taraf kırmızı aksesuarlarla dolu salon da güzeldi ama Kanyon’nunkinden daha ufaktı.
  Türkiye’nin sosyetesi hiçbir şeyden eksik kalmaz başlamıştır kesin.
  Alev, o sahne gerçekten hoştu, Jenifer gibi LV çantası merakı olanlara 2008 yaz sezonunda orta boydaki modellerin fiyatlarının 1.200 ve 1.800 YTL arasında değiştiğini buradan duyurmak isterim. Alev ya bence saçları da kahve olmalıydı !
  Asude, iyi günlerde kullan.

 4. Ne kadar kaba bir ayakkabı stili…Bence bayanlara hiç yakışmıyor.
  Bu arada filmi hala izleyemedim.Merak ediyorum.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak