Sezon Trendi: Ojeler

nicole-by-opi-1

Sezonun popüler oje renkleri “Nicole by OPI” koleksiyonunda da göze çarpıyor.  Kahverengi, koyu mavi, bakır ve mor tonlarının yer aldığı  koleksiyon Türkiye’de satışta olmasa da Chanel, Dior, Flormar, Golden Rose, Claires, Inglot, Essie, Sally Hansen ve Mavala gibi birçok marka da buna benzer renkleri bulmanız mümkün.

9 Comments
  1. çetuuu, chanel 505 sezonun en popüler rengi değil mi? bende bayılıyorum:) ona benzer o kadar çok oje aldım ki bütün bir sezon beni idare eder:)

  2. sonuncu pembiş olana bayıldım çok farklı bi renk yaa :)ayy bu arada chanel 505 ne renk yelizcimmm hm benzerlerin kodlarını yazabilir misin lütfen bekliyorumm :)

  3. şahaanee canıııımm,favorim şuan içinn :))her yerde tükenmiş zaten chanel 505, ama bugün arkadaısmın önerisi üzerine flormar 413 aldım biraz daha koyu ama bu tonları seviyorum <3

  4. Yelizcim Lancome vernis magnetic tavsiye ediyorum flormar 382 yi de öneririm. Yelizcim bu sürpriz hediyelerini kazanmak için yapmamız gereken nedir. Ben alıp göturebilirim. Şansım varsa ben ona talibim. ;)))kızımın şansına lüpleeenn(kızımın tabiriyle)

  5. Tanem, önümüzdeki haftalarda yarışmayı blogta duyuracağım. Takip edersen katılma şansın olacaktır:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak