Sezonun Vazgeçilmezi Nude Tonları

alberta_ferretti_019

chloe_082

Bu sezon  noen renklerin yanı sıra nude tonları da kullanılmaya devam edecek. Hermes, Dkny, Chloe ve Alberta Ferretti gibi ünlü markaların 2011 ilkbahar yaz koleksiyonlarında nude rengi elbiselerde, eteklerde, pantolonlarda ve daha birçok parçada ağırlıktaydı. Ardından Mango,  2011 ilkbahar koleksiyonu ve Nude Koleksiyonu ile nude rengini bize daha da sevdirdi. Ben bu yaz baharın tadını, H&M ve Twist’ten (nude) aldığım pilili kloş eteklerimle çıkarmayı planlıyorum..

11 Comments
  1. Benim rengim :) ve en çok esmerlere yakıştığını düşünüyorum :)

  2. Yeliz yardım eder misin. nude bej canta ama çok pahalı olmayan nereleri önerirsin bana

  3. nude tonları çok hoşuma gidiyor her zaman zarif duruyor insanın teninde bende bu yaz bu tonlarda kıyafetler giyimeyi planlıyorum:)

  4. ayy Yeliz annemin dolabında çok eskilerden kalma pilili uzun bir nude etek var. tiril tiril bişi. acaba yürütsem mi diye düşünüyordum ki bu haberden sonra yarın sabah kendi dolabıma transfer ediciiim :)

  5. bu arada nude renge uyan tonlar neler olabilir nelerle kombinleriz acaba ?

  6. Liz, istediğin renkle kombinleyebilirsin..bahar koleksiyonlarında somon, saks mavisi ve turuncu tonları nude renklerle kullanılmış..

  7. birinci resimdeki kumral bayana çok yakışmış ama bende sarışınım beni daha soluk daha bitik gösteriyor bizde aksesuarlarını kulalnırız artık nude rengin bence kesinlikle esmerlere daha çok yakışır….

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak