50 yaşındayım, ne olmuş yani?

sharon-stone-paris-match-1

sharon-stone-paris-match-6

50. yaş gününü kutlayan Sharon Stone, Fransız dergisi Paris Match’a üstsüz pozlar verdi. Derginin kapağında ise “50 yaşındayım, ne olmuş yani?” yazıyor. Eğer bu fotoğraflarda bir oynama söz konusu değilse, kendisine 50 yaşındasın ve taş gibisin demek istiyorum. Türkiye’de bizimde Ajda Pekkan’ımız var. Sharon gibi doğal bir güzelliğine sahip değil ama olsun.

sharon-stone-paris-match-2sharon-stone-paris-match-4sharon-stone-paris-match-3sharon-stone-paris-match-5

9 Comments
  1. Sharon Stone çok saygı duyduğum bir sanatcı. Fakat birçok estetik işlem yaptırdığını tüm Hollywood ve Dünya biliyor. Bugün gencecik ünlülerin resimleri retuşlarla düzeltiliyorda Sharon Stone’un resimlerimi düzeltilmesin.Elbette normal karşılıyorum.Fakat bu gerçekleride göz önünde tutmak gerektiğini düşünüyorum. Umarım 50 yaşımda Sharon veya Ajda’nın %30 kadar olabilirim :))).

  2. her yanının photo shop olduğuna %100 eminim. bizim ajdamız estetik mestetik, valla on numara. c.tesi günü arenadaki konserindeydim. allah nazardan saklasın gerçekten. benim bu yaşımda öyle kusursuz bacaklarım yok. gerçi bi rivayete göre Sezen Aksu, Brezilya’dan bi Petek’e bi de ajdaya özel çorap getirmiş. ama sharon’la kıyaslıycak olursak Sharon 50 yaşında, Ajda 65?(bence)Yüzü bi şekilde yaparsın da vücudu estetikle bu kadar diri tutamazsın diye düşünüyorum. kadın boşuna demiyo ya bizim ailede genetik:)

  3. Sharon Stoneuda Ajdayı a çok beğenirim. Estetik ya da değil, yaşlarına göre çok hoş görünüyorlar.. Görsel olarak hitap ettikleri sürece sorun yok.. Sharon stoneun suratında beni çok etkilemiştir daima.. sonuç olarak çok hoş hatunlar :)

  4. slm yeliz sayfanı hergün ziyaret ediyorum ve verdiğin bilgileri büyük bi keyifle okuyorum. gerçekten bu konuda başarılısın ama aklıma takılan veya beni rahatsız eden. hepimiz bu sayfada buluşuyorsak ortak ilgi alanımız moda dır moda ise sanattır bu ve bu gibi pozlar de sanat için moda için verilmiştir bu nedenle bu ve buna benzer resimleri sansürlemeden yayınlamalısın.umarım bir erkek olduğum için beni yanış anlamasın sevgiler saygılar :)

  5. bence heryeri yapma artı fotolarda yapma böyle çekip çekip insnalrı kandırıyorlar daha geçen madonnayıda gördük yani :))

  6. Hiç bir yeri doğal olmadıktan sonra taş gibi olmasının ne anlamı var ki? Estetiksiz olup da bakımlı formda ve hoş görünen insanları tebrik ederim ben. Ajda Pekkan gibileri değil!

  7. gerçekten 50 yaşında ne olmuş yani…ama benim ajdamın yerini güzelliğini fiziginin yerine kimse tutamaz……

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak