Shoe-Art İstanbul 2008 / Dev Ayakkabılar

buyukayakkabilar.jpg

Shoe-Art İstanbul etkinliğinde Türkiye’nin önemli sanatçıları, tasarımcıları ve ünlü kişileri dev ayakkabı heykellerine kendi bakış açılarıyla hayat verecekler. Bu tasarımlar iki ay boyunca İstanbul’un belirli noktalarında sergilenecek. Etkinlik sonunda dev ayakkabılar açık artırmayla satılacak ve elde edilen gelir derneklere ve vakıflara bağışlanacak.

Dün Cevahir Alışveriş Merkezinde dev ayakkabıları örünce hemen görüntüledim. Aslında en kokosh olanının içine ayağımı sokup bir kare daha fotoğraf çekmek istiyordum ama yoğunluktan dolayı vazgeçtim. Dev ayakkabılar doğal olarak bayanların oldukça ilgisini çekmiş durumdaydı. Ayakkabıların etrafında pervane gibi dolanıp fotoğraf çekiniyorlardı. Bilin bakalım bu süslü devasa ayakkabıları görünce benim aklıma kim geldi? Tabiki Paris Hilton. Bu ve bu haberimde Paris’in ayakkabılarının bahsi geçmişti.

devayakkabilarsegisi1b.jpgdevayakkabilarsegisi2b.jpgdevayakkabilarsegisi3b.jpgdevayakkabilarsegisi4b.jpg

devayakkabilarsegisi5b.jpgdevayakkabilarsegisi6b.jpgdevayakkabilarsegisi7b.jpgdevayakkabilarsegisi8b.jpg

devayakkabilarsegisi9y.jpgdevayakkabilarsegisi10y.jpg

7 Comments
 1. hehe tam Parislik..istiyoruz istiyoruz istiyoruz Ankaraya da istiyoruz:)İstanbul’da yaşamadığımız için kıskanıyoruz da ayrıca

 2. bunların leopar desenlisi yokmu yaa?yatak niyetine iyice gömülüp yatsak ohhh gel keyfim gelll

 3. selamm; bu dev ayakkabılar gerçekten güzel bunların bizler için olanınıda yapılsa giyerim güzel şık ve ilgi çekiciiii:) Bu tür etkinliklerden elde edilecek olan gelirin vakıflara ve derneklere bağışlanması hayırlı bir iş çok güzel.Benim en çok içlerinde 2 numaralı resimdeki merdivenli ayakkabı ilgimi çekti acaba bizim için yapılsa vede giysem ayağımda nasıl durur ve nasıl yürüyebilirim die düşünüyorum cidden ilgi çekici güzellllll ben beğendimmmm sevgilerimle :)

 4. Gizem, Ankara’da ne yazıkki sergilenmeyecekmiş:)

  Gizem, orada olmazsa olmaz zaten :)

  Kübra, gördüklerimin arasında yoktu ama mutlaka tasarlamışlardır. Yatak fikri çok ilginç olurdu:)

  Sibel, bencede denemek hoş olurdu hatta gezinmek:)

  Simge, çok keyifli bir etkinlik olmuş tebrikler, sevgiler

 5. Ben de cavahirdekileri gördüm. En enteresanlarından biri Advantage’in Black & Rouge kartlarıyla ilgili olanıydı bence. Kartlarla da bütünleşen değişik bir anlatımı vardı, çok hoşuma gitti. Merdivenli olanı ben de beğendim çok fazla.
  Fotoğğraf makinem olsa çekecektim hepsini. Yarın umarım Nişantaşı’ndakileri de görebilirim diğerlerini de.

  Diğer sokak etkinlikleri gibi çok ‘şık’ bir etkinlik olmuş

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak