Sıcak Su Torbası İçin Kılıf

sutorbasi.jpg

Sıcak su torbanızı eğer sizde daha eğlenceli ve sevimli hale getirmek isterseniz elinize şişi alıp örmeye başlayın. Hep o bizi ısıtacak değil ya biraz da biz onu ısıtalım :)

Yapılışı: 2 sıra haroşa ile başlayıp 15 düz, saç örgüsü için 2 ters 8 düz ve 2 ters, tekrar 15 düz ile ilk sırayı yapıyorsunuz.  Saç örgüyü 4-4 ilmek değiştirerek örüyorsunuz. Su torbasının boğaz kısmına gelene kadar bu şekilde örmeye devam edin, boğaz kısmından sonra saç örgüyüde bitirerek ters örgü yapıyorsunuz. Su torbasının diğer tarafı içinde aynı örgü işlemeni gerçekleştirin. Biz iki tarafıda farklı renk yaptık, tek renk de yapılabilir. Saten yün kullanmanızı tavsiye ederim çünkü diğerleri tüylenebiliyor.

10 Comments
  1. Çok iyi düşünmüşsünüz hemen bir tane öreceğim. İp artarsa belki bitlikirpiye cep telefonu kılıfıda çıkar :)

  2. Bitlikirpi, bende dizime kadar çorap istedim. Eğer örmesse bu su torbası kılıfını ayağıma geçirecem :)

  3. sema hanım, bide cep telefonu kılıfını kirlenmemesi için saklama amacıyla ayrıca bir kılıf kılıfı istiyorum plizz :) (abarttım mı ne?)

  4. yelız hn, harıka bır fıkır…havluya sarmaktan kurtardıkk:):): cok mersıı..

  5. yelız hn slm,coksevımlı oldu kılıf… su torbası satıslarında patlama olacak:)::) cok begenıldı..ve ben de tüm soranlara yelızın dünyası dıyorum:):):)

  6. Birsen, çok sevindim, iyi günlerde kullan sipariş alırsın sen artık:) geçenlerde mudoda gördüm makina örgüsünden yapmışlar satıyorlardı… örmekle uğraşamam diyenler için…
    sevgiler

  7. Çok şekeeerr!!Yelizciğim,yarına bana iş çıktı ama keyifle yapacağım.:):)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak