Sienna Miller / G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi

miller-1

Sienna Miller

miller-2

miller-3

Ciara, Aubrey O’Day

miller-4

Jenna Dewan, Rachel Nichols, Channing Tatum

fotoğraflar: fadedyouth

Sienna Miller, yeni filmi olan G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi (G.I. Joe: The Rise of Cobra) Los Angelas’taki galasında güzelleği ile yine ilgi odağı oldu.
Dün gösterime giren filmin konusu: G.I. JOE ekibi, Mısır çöllerinden, kutup buzullarının altındaki sulara varana kadar her yerde en gelişmiş casusluk ve askeri ekipmanları kullanarak, yozlaşmış silah satıcısı Destro ile, gizemli Cobra örgütünün dünyayı kaosa sürüklemesine engel olmaya çalışıyor.

9 Comments
 1. herşeyiyle kate moss özentisi bir kadın
  kate moss iyiki yaşlandı yoksa ortalık buna kalmazdı :))

 2. saçları tek tarafa alıp dalga vermek bu sıralar trend zaten,eee sienna müthiş kadın,şahane de durmuş…

  bende kuzenimin nikahında bööle yaptırabilirim ama kuaför nasıl algılar da ne şekle sokar bilemedim,onların farklı bi hayal dünyası var malum :P

 3. Merhabalar:)
  Blog dünyasında yeniyim..Bu siteyi duymadan önce nete birşeyler bakmak için girdiğimde sitenizle karşılaşıyordum..Kimdir bu yeliz kimdir diye diye geçti zaman..Blog sitesine üye oldum,zaman geçti ve blogunuzu gördüm..:) Öğrendim sonunda..

  Sevgiler,
  Zilan Dilan

 4. Ciara gitgide Rihanna’nın saç tarzını ve giyim tarzını benimsiyor gibime geliyor..Saçları tamamen aynısı olmuş ve giydiği CL ayakkabılar ve elbisenin çok çok benzerini Rihanna H&M in bir defilesine katıldığında giymişti..Taklit ettiğini düşündüm açıkçası.

 5. sienna’nın ruju mükemmel durmuş, aslına bakarsanız bence bütün olarak da kusursuz…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak