Sienna Miller Kırmızı Işık Saçıyor

Sienna Miller, oynadığı The Mysteries of Pittsburgh’un gösterimi için kırmızı bir elbise tercih etmiş. Sienna Miller’ın Mysteries Of Pittsburgh adlı filmde bir havuz sahnesinde Peter Sarsgaard ve Jon Foster ile çırılçıplak havuza girdiği sahne çok konuşuluyor.

Sienna’nın Edie ve Alfie gibi filmlerini izlediğimde pek başarılı bulmamıştım. Bu filmi merak ettim doğrusu. Bu arada elbisenin üzerine giydiği geniş omuzlu ceket kombinasyonu güzel olmuş. Örneğin siyah ayakkabısı ile bej rengi çantasını kombinlenmiş. Sienna her zaman olduğu gibi karma kombinleri ile aksesuarlarımızın renklerini uydurma alışkanlığınızdan kurtulmanın sinyallerini vermeye devam ediyor.

22 Comments
 1. bu kadın süper ne giyse yakışıyor konbinleri çok iyi tamamlıyor tebrikler…..

 2. çok cici olmuş kırmızıda çok yakışmış kim nederse desin ben galiba renkleri uydurma alışkanlığımdan kolay kolay vazgeçemem çok göz tırmalıyor o bej çanta bari clutch olsaydı…

 3. giydiği herşeyi kendine çok iyi yakıştırıyor,çok tatlı ve saç rengi süper :)

 4. Merhaba Yeliz. Uzun zamandır seni takip ediyorum. Verdiğin haberler, bloğun harika. Sana bir ödül göndermek istiyorum. Sayfamı ziyaret etmen yeterli. Görüşmek üzere

 5. Sanırım ceketi Chanel 2009/2010 sonbahar kış koleksiyonundan. Defilede de duruşuna hayran olmuştum, Sienna’ya da çok yakışmış..

 6. elbise çok güzel tamam da bej çantayı anlayamadım??biz yapsak rüküş oluruz =)
  bi de şu açık ayakkabı içine çoraba hala alışamadım =(
  rujunun rengi de süper bu arada!

 7. kesinlikle çok güzelll… Ayakkabı içinde çorobada ayrıca bayılıyorum… çantayıda farklı bir renk seçerek sıradanlıktan kurtulmuş tebrikler…

 8. Her zaman ki gibi çok şık, zevkli ve güzel. Üstteki foto da ayakkabısı büyük mü görünüyor bana mı öyle geldi?

 9. O benimmm annemmmmmmmmmm :) Ne giyse yakışıyor her şey,her zaman saçlarını dagınık olmasına ragmen davetısıne gıtmesıne bayılıyorummmmm :)

 10. Güzel bir kombin olmuş , çok güzel diyemem ama Sienna Miller’a çok yakışmış.

 11. Parçaları tek tek incelersek oldukça basit. Ama üzerine öyle bir uydurmuş ve yakıştırmışki çok farklı,şık ve asil durmuş. Her giydiğini yakıştırıyor.Özellikle ilk resimde yüzünü incelerseniz;çok güzel çıkmış.
  “Bir insan her giydiğini yakıştırır mı?” sorusunun olumlu yanıtının en güzel örneği Sienna’dır sanırım..

 12. herşeyiyle mükemmelll..elbisesi,saçı,makyajı.Ben bir çantayı beğenmedim çok alakasız:S

 13. iiii hoşşştaaaa ayakkkabı ayagına buyuk ve ayagı önden cıkmak uzere

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak