Sienna Miller’ın Boho Tarzı Elbisesi

sienna.jpg
Fotoğraf: dailmaily
Romantik görüntü elde etmek isteyenler için eskilerin modası olan kat kat ve kabarık elbiseler geri dönmüş durumda. Hatta birçok davette karşımıza çıkmaya başladı bile. Üst kısımlar genelde askılı ve straplez tasarlanıyor. Bu tip elbiseler vücut hatlarınızdaki gizlenmesi gereken bölgeler için çok uygun ve sevimli. Benim de buna benzer mor renkte bir elbisem var Sienna gibi altına çizme giyerek kullansam nasıl olur acaba? Bu tip elbiseler boho tarzı olarak da adlandırılıyor.

6 Comments
  1. Yelizcim, elbise ya da mini etek- çizme kombinasyonunu çok seviyorum ama giyemiyorum. Abartılı kaçabileceğini düşünüyorum, yani ben de bu konuda senin gibi kararsızım.

  2. Ben Sienna Miller’ı çok beğeniyorum. Jude Law ile de çok yakıştırıyordum birbirlerine… Elbisesi çok şirin ama çizmeler korkunç :) bence.

  3. Gözdecim, çıplak ayağa yazın çizme giysen sıcak olur, kışın giysen çorapla bu havayı yakalayamazsın, giyeceğimiz etek yada elbisenin altına çizme modelini iyi seçmek lazım kaba olmamalı.

    Alev, bende çok beğenirim, bu çizme bu elbiseye çok da uygun değil:) bu tarz bir elbisem var çok rahat ve sevimli duruyor.

  4. türkiyede günlük hayatta pek tercih edilmeyen bir kombinasyon fakat yutdışında oldukça normal karşılanıyor.Bende italya’ya gıttıgımde bıraz garıpsemıştım ama dayanamayıp yazın 2 çift çizme aldım ve elbıselerlede gıyındım.italyan kızlar tıpkı siena mıller gıbı gıyınıyorlardı.Çizmelerle o kadarda sıcak olmuyor öyle güzel oluyorki kombinasyon sıcağı unutuosun:)

  5. Pelincim, İtalya izlenimlerini paylaştığın için teşekkür ederim, bu arada siteye yorum yazmak paralı değil bekleriz yani, burası keopsun tuvaletine benzemez anladın sen onu:)

  6. benden sonra baya bi toparlandı sienna :))
    istanbul’da aldıgı ders yaramıs :))))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak