Sienna Miller Twenty8Twelve Markasını Yarattı

sienna1.jpg

Sienna Miller, tasarımcılığa soyunan ünlüler kervanına katılmış durumda. Miller hemde kendi markasını kendi yaratmış ve takipçilerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

“Twenty8Twelve” adlı markayı tasarımcı olan kızkardeşi Savannah Miller ile birlikte kurmuşlar. 80 parçadan oluşan koleksiyonları 19. yüzyıl İngiltere’sini ve 1970’li yılları çağrıştırıyormuş.
Sienna Miller zaten bugüne kadar trend habercisi gibiydi. Bundan sonra da kendi tasarımlarıyla oldukça dikkat çekeceğini düşünüyorum. Sienna  Miller’ın  bugüne kadar giydiği  skinny jeanler, volanlı gömlekler, kısa volanlı ceketler, babetler, bandanalar, büyük çantalar, duble paça şortlar ve şallar zaten trendleri vurgulamaktaydı.

Bence Sienna Miller moda işine girmekle en iyisini yaptı  zaten kendisinin modacıdan farklı yoktu. Eh bide şu güzelim saçlarını uzatsa diyorum. Kısa saç ne kadar da modern görünse bile Sienna’ya uzun saç daha çok yakışıyor. Uzun bir süre sarı saç kullanmamın sebebi de Sienna’nın saçlarına hayranlığımdır:)

9 Comments
 1. Hastasiyim bende bu kadinin!ingilterede ne yaparsa olay oluyor ne giyse hemen moda oluyor!Hizina yetisemiyorum ama sadelikle $IKLigi karistirma tarzini birebir kendime ornek aliyorum!
  Cok zevkli!Haber icin tesekkurler Yelizcim xxx

 2. Kendine ait bir tarzı var, modayı da takip ederek giyiniyor. Ne giyse yakışıyor. Google’da en fazla fotoğrafı olan ünlülerden biri, demekki takip ediliyor:)

 3. dikkatinizi çektimi bilmiyorum, tüm resimlerde giymiş olduğu ayakkabı aynı :)ya bu kadıncağızın başka ayakkabısı yok, yada ayağındaki inanılmaz rahat ve hiiççç çıkarmıyor…çalışan bayanlar bizde mi alsak acaba???

 4. Özlem ne kadar dikkatlisin :)Bu arada bu düz babetlerin yumuşak deriden olanları inanılmaz rahat, ben bir tane dore rengi aldım thop shopdan ofiste utanmasam her gün giyeceğim. Sevgiler.

 5. niye utanuyosun ki şekercim yaa.. önemli olan ayağının rahatı. baksana bizim sienna ya hiiç çıkarmıyor ayağından:) eskimemişte mübarek ayakkabı:)

 6. benden sonra cok deişti yaratıcılıgı gelişti ama hızını da kestim birazcık alışverişe ara verdi yazın bu ayakkabıyla idare etcek artık :)
  bnm le olan fotosunda da böyle :))

 7. Sercan,yeteri kadar idare etti, bütün yaz bunu giydi:)Sen bir tane alıp yolla hatuna :)

 8. ne alıcam kendi kazandıgıyla alsın :) ya elbise seviyo o, elbise altına cıplak ayak gezsin çimlerde..

 9. Sercan,çıplak nasıl geziyor bu kız sokaklarda ya ayağına birşey batarsa tütütü:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak